SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nieopłacony abonament telefoniczny w Anglii

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Tel z T-Mobile. B50 to wraz z odsetkami może urosnąć do takiej kwoty ? A czy istnieje możliwość że w Polsce mogą mnie ścignąć za nieopłacony abonament w UK ? Raczej to są małe kwoty i chyba by im się nie opłacało uruchamiać całej procedury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
coolloos
a jak myślisz za te 6 lat zejdzie mu to z rejestru ?

a konto w banku pewnie też niedostanie albo wraz z nim blokadę na nim

ja mam komornika na karku w kraju i zakładałem nowe konto w pewnym banku, nie minęły 2 tygodnie a już mi blokadę przyj**ali z owego tytułu .

chętnie bym spłacił ale K.... normalnie nie ogarnę u nas w kraju dobrej tyry bo moment mnie coś mieli ..wiecie OCB...
taka nasza polska rzeczywistość..
pracujesz a tu nagle z dnia na dzień wstajesz i hoojnia-mulnia w głowie i szmery bajery ....

pełne obcięcie że wszystko leci z rąk - lekarz na to wszystko w porządku itp i co do kogo to przypniesz jak nie do siebie ... za damski hooj dla przykładu ... co 100tny kowalski wp****** niema zmiłuj się żeby reszta szanowała sobie co z łaski ma i tyle



tak że jak ktoś może pomódz wydostać sie z tego policyjnego kraju do innego to chętnie skorzystam ...



Musicie zrozumiec ze to bank / operator robi Wam laske ze znow was wezmie, bo to oni robia na tym interes, nie wy. Zmanipulowali ludzi tym credit ratings itp ze sie w pale nie miesci, nie idzie sie do banku czy operatora na rzebry , przeciez nie istnieje jeden operator...

Polskie prawo rozni sie od uk / irl bardzo duzo... W Polsce totalna inwigilacja, tutaj jeszcze troche mozna kombinowac, prawo to podstawa. Opisalem to w poscie jak oglosilem bankructwo i nie mogli nic mi zrobic mimo naprawde duzej kwoty ktorej nigdy nie oddalem a do dzis sobie zyje bez pracy na zasilku...Kwestia zajomosci prawa.

W kraju i dobie kryzysu za granica nie maja zamiaru scigac ludzi za drobne bo duzo ich to kosztuje. Ludziom miliony odpisuja za niesplacone domy, setki tysiecy euro, a bank nawet ine moze ich wywalic z domu na ulice bo takie jest prawo, a mieszkania socjalnego jak na lekarstwo i pomagaja najpierw ludziom z ulicy a nie tym co maja juz domy... Banki spowodowaly kryzys niech teraz sie mecza, ja biore przyklad z politykow...swietnie ucza...Dlaczego mam tyrac na ta maszyne niewolnicza i byc niewolnikiem systemu skoro wystarczy znac prawo i luki i prawie nie trzeba pracowac , a jak pracowac to bez placenia podatku dochodowego czy skladek zdrowotnych... Nie dajcie sie zmanipulowac, miliony osob maja problemy wiec...wszystkich nei wsadza, , wszystkim spraw nie zrobia w sadzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
coolloos
a powiedzcie która agencja daje chatę i dobrą pracę i ewentualnie można podac inne konto jak swoje ..są takie ? chociaż tu to głópie pytanie bo pewnie zaraz znajdzie się ktoś kto wydrenuje twoją poczt@ albo życzliwie zadzwoni

ale ryzyk fizyk otwarty na sugestie ..


Zmieniony przez - coolloos w dniu 2012-06-23 14:28:39


Zapomnij o agencjach pracy szczegolnie tych dzialajacych w PL i rekrutujacych bezposrednio z naszego kraju mlekiem i miodem plynacego ;D

Ich uslugi kosztuja wiecej niz wyjazd w ciemno, a jak nic nie kosztuja to zostaniesz wydymany na miejscu. Nie mowie ze wszystkie sa zle ale 95% cie wydyma tak lub inaczej, albo tu zaplacisz wiecej niz jakbys pojechal i sam se taka prace znalazl, albo na miejscu zastaniesz takie warunki jakich bys sie spodziewal po afryce. Naucz sie jezyka (3-12 miesiecy zalezy jak zaciety jestes, pojedz w 2-4 tyg bedziesz mial prace, osobiscie tylko pierwszy raz mi zajelo to 2 tyg zwykle krocej niz 24 h)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agencje wyj**ia Cie jak stado wyposzczonych murzynow z gujany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
agencje na miejscu tez Cie wydymaja, maja zwykle prace od reki wiec uzywam ich pomiedzy pracami i jak mam angla potrzebe, ale placa grosze, pracujesz tydzien potem tydzien nie i tym podobne wyczyny, a tych agencji z PL to bym patykiem nie chcial dotknac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tylko pracowalem przez employera nigdy agencja, oprocz zalatwiania studiow i kursow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ja do Szwecji pojechalem jak mialem 18 lat przez polska agencje, kilka tys zl poszlo sie yebac, w UK czesto robie przez agencje zwykle 1-2 tyg i znajduje cos spoko, raz robilem dluzej bo robota byla taka ze sie nie narobilem wiec mi pasowala :D Takie mi zawsze pasuja nawet jak malo placa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
Słuchajcie, mam w Tmobile ubezpieczenie na tel za ktore place 9f, czy mial ktos kiedys sytuacje ze zgubil telefon lub ktos mu go ukradl i poszedl do t-mobile to zgolisic i jak wyglada ewentualna procedura, czy daja Ci nowy fon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wszystko trwa dlugo i z problami, procedura jest tak stworzona by ci uprzykrzyc zycie i sie poddasz:) no chyba ze masz szczescie i ci dadza, o czym jeszcze nie slyszalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 171 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
No to by było za proste :) Zresztą są przygotowani na to że dużo naszych rodaków może zgubić telefon lub ktoś im go ukradnie :D A miałeś w srod znajomych kult takie przypadki ze ktoś próbował skorzystać z tego "ubezpieczenia" ?

Zmieniony przez - Juve45 w dniu 2012-06-26 20:39:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bristol uk ??

Następny temat

Norwegia - jak szukać pracy ? - wyjazd spontan-

WHEY premium