SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedoczynnosc a t3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 369

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
1. WIEK:27
2. WAGA:91
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5lat
6. Dieta zbilansowana
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE : oma 250
8. TRENING:silka 3-4x
9. CEL CYKLU: podtrzymanie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:13%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):do tycia
13. STAN ZDROWIA: dobry

Witam. Mam niedoczynnosc leczona letroxem 75 od jakiś 2lat. Wstawiam wyniki tarczycy na letroxie prosiłbym również o interpretacje czy jest Ok.
Pytanie takie: czy przy niedoczynnosci mogę do tego letroxu dorzucić t3 pod wycinkę i redukcje? Leci obecnie 250 omnadrenu i 4iu Hgh. Z tego co wiem to t4 czyli letrox zmienia się w t3 ale czy można do t4 dorzucić t3? Efekt będzie lepszy? Nie przeszkadza przy niedoczynnosci? Pozdrawiam

Tsh norma 0.35- 4.94 u mnie 1,209
Ft3 2,43-6,01 u mnie 4,25
Ft4 3,46-19,40 u mnie 18,04

Są to wyniki na letroxie 75 od jakis 2lat biorę lek.
Morfologia wszystko w normach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12043 Napisanych postów 160461 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234464
Witaj.
Stosowanie t3 w przypadku suplementacji GH, czy redukcji ma za zadanie wyrownac poziom hormonow, gdy spadna one do granicy dolnych widelek referencyjnych. Takie dzialanie moze wystepowac gdy nasza redukcja przebiega dosc dlugo, a deficyt kaloryczny jest juz dosc znaczny. Oznacza to, ze dodatek t3 powinien ewentualnie nastapic, gdy wyniki beda slabe. U Ciebie wszystko jest w normie. Taka ilosc GH rowniez nie powinna miec wplywu na tarczyce. Wiec osobiscie bym tutaj nie korzystal z t3 w formie spalacza tluszczu. Mozna pobawic sie innymi dodatkami, jak chcesz proces usprawnic, np. clen/sally

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Dzięki za odpowiedź jednak z tego co czytałem dużo osób odradza clen a ja mam jeszcze dość wysoki puls spoczynkowy nawet bo 90-105 mam jak siedzę ciśnienie w normie książkowej i boje się ze clen podbije to jeszxze bardziej. Myślałem ze dodanie t3 do Hgh to dobry pomysł jedynie nie wiedziałem czy przy niedoczynnosci leczonej t4 można dorzucić t3 ale z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364581 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669501
Tylko hgh będzie miało duży wpływ na ft4 również

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Ale chyba wyniki są Ok? Jestem już 3msc na Hgh 4iu i wyniki takie jak wyżej przy 75 letroxu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364581 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669501
Bardzo dobre wyniki
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Czyli też uważasz ze nie ma sensu dorzucać t3 w tej sytuacji?
Jakbyś clen dawkował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364581 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669501
T3 możesz dorzucić jeśli wejdzie t3 to clenu delikatnie 80 mcg dziennie do 100
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
Dzięki za odpowiedz to jeszcze ustalmy dawkę t3 biorąc pod uwagę ze leci t4 od dłuższego czasu na której wyniki są bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364581 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669501
Kilka dni 25 mcg i po podaniu całej dawki t4 I t3 badanie ft3 I ft4 tarczycowe dajesz na pusty żołądek tak godz przed oddaniem krwi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 424
A teraz tak myśle poczytałem teoche i może ten mój podwyższony puls bo na spoczynkowym mam 95-110. Czuje jak wali to serducho jest właśnie od tego letroxu 75 może spróbować zejść na 50 przez 2 tyg zobaczyć i zbadać jak się zachowa tarczyca i wtedy np dorzucić te 25 t3 bo nie widzę innych przyczyn tego tętna. Żeby je troszkę zbić to chyba więcej cardio powinienem kręcić? Czy to już do endokrynologa i z nim kombinować? Ale przecież nie powiem mu ze wale testa hormon i chce sobie t3 dorzucić jeszcze xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Invicible Pharmacy, czy ktoś miał doczynienia?

Następny temat

Prośba o interpretacje wyników

WHEY premium