SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie mam pojęcia co robie nie tak :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
ja jezdze w XC
masochista ja wole maratony, bo w XC mnie objeżdżają na Pomorzu jak chcą

na jakim przyłozeniu mam smigac aby utrzymac tą 85-90 kadencje ?
Tu jest sprawa bardzo łatwa, ja na wyświetlaczu "komputera pokładowego" zawsze mam włączone: prędkość, tętno i kadencje. Żeby utrzymać stałą kadencje należy zmieniać biegi, od tego one są i nie podjeżdzać na twardych przełożeniach, bo jest wbrew pozorom wolniej :P

aaa i w zasadzie czemu przestrzegasz co w tym złego na nizszych kadencjach ?
niższa kadencja -> twardsze przełożenie -> większa siła potrzebna do kręcenia korbą -> większe obciążenie dla stawów

i jak Ci się podobają moje staty?
patrząc na AvS to możnaby uznać, że jeździsz jak 70letni dziadek :P ale nigdy nie wiadomo jak dużo przewyższeń miałeś na trasie, bo może Twoje 20km z Avs=17km/h to 17km ciężkiego podjazdu i 3km zjazdu, dlatego ja się nie śmieje i zaraz ide zrobić swoje 60km na szosie

Zmieniony przez - diamond1 w dniu 2008-09-15 16:39:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4436
patrząc na AvS to możnaby uznać, że jeździsz jak 70letni dziadek :P

nie zpomnij ze jezdze w XC górki, asfalt, osiedla, lasy. Jak miałbym stałą trase szosową mogłbym smigac te 30 km na 1 h z kadencją 90 Mozesz mi wierzyc czy nie ale czasem w lasach zuzywa się o wiele więcej energi anizeli zapierniczając po szosie ze stałą predkościa i kadencją Poza tym maja jazda to rekreacyja, jezdze od niedawna od jakiś 9 miesiecy Bardziej traktuje rowerek jak srodek do spalania tłuszczyku :)


na jakim przyłozeniu mam smigac aby utrzymac tą 85-90 kadencje ?

j.w w XC ciezko ze stałą kadencją ale na ogół staram się nie obciązac stawów

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
Dlatego napisałem, że nie oceniam, bo brakuje przewyższeń
A, że w lesie się pali więcej niż na szosie to sprawa oczywista, bo powstają interwały, ale nie stać mnie by na co dzień katować sprzęt za XX tyś. PLN w lesie, więc trenuje na szosie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4436
a jaki masz rowerek szosówke czy MTB taki jak w avatarku

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
Mam i taki i taki, ten w avatarze to składałem przez 3 lata, bo ciezko było mi fundusze zorganizowac, a do tego taka tania szosoweczka kupiona za grosze na allegro ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4436
Ja ma kellysa magica dobry rower kupiony na raty :/ jeszcze duzo musze w nim wymienic bo niektóre czesci to porazka :P np hamulce tektro

Pozdr. !!

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1546
Hehe, ja mam bzika na punkcie odchudzania roweru (łatwiej rower niz siebie :P), wiec z Magica by ani jedna srubka nie zostala, ale dla amatora jak znalazl, a hamulcow wcale nie masz najgorych.

OK. Koniec OFFa ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4436
No bede go modernizował z czasem jak kaska bedzie a co do amatora to nie wiem słyszałem ze, prawdziwi zawodowcy w XC scigają Magicem oczywiscie po tuningu geometria ramy jest spoko moim zdaniem, dobra konczy bo to dzał odchudania a ie "rowery"

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
ja waże ok 85 kg i mam 180 wzrostu, jak chcesz lepiej wyglądac to musisz nabrać masy

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4436
Kamlas29 ale mi nie chodzi aby spadac z kg w doł tylko zeby zmiejszyc bf to po 1 Po 2 moze bedziesz wiedział bo się sporo naszukałem i nic nie znalazłem. Miaowicie nabiereanie masy ? Miesniowej ? czy tluszczowej aby byc większym a potem redukcja ? A co z tą rzezbą kiedy się ją stosuje. Innymi słowa chodzi mi o to aby ktos wytłumaczył jeszcze nienarodzonemu dziecku jakie są poszczegolne etapy dochodzenia do sylwetki Przykładowo jesli mam materiał nie jestem chodzielem a gruby tez nie jestem to mam masowac czyli nabierac miesnia i przy okazji stosowac redukcje ?a moze rzezbic ? kompletnie tego nie rozumiem :/ Niech ktos odpowie sensownie please

Zmieniony przez - Pawlakosss w dniu 2008-09-19 22:54:48

I've been working for life now I'm barely alive...

Reprezentuje prawde 100% jak garden ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Płatki owsiane

Następny temat

Bieganie - dokuczliwy ból stawów

WHEY premium