SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletnie nie mam pojęcia jaką dietę powinienem mieć... Proszę o radę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Witam!
Może zacznę od tego jaki mam problem…. Kompletnie nie wiem jaka dietę mam mieć :/ A wiem ze jest ona bardzo ważna…
Teraz opisze dlaczego: średnio 3 razy w tygodniu mam treningi piłki nożnej (Poniedziałek, Środa, Piątek od 17-19.30) Oprócz tego codziennie rano robię a6w(już prawie w Polowie jestem 20 dzień ) potem 2x25 pompek i jakieś ćwiczenia hantlem to samo co rano robię wieczorem oprócz a6w. Mam 17 lat , 173 wzrostu i ważę 64 kg. Chciałbym zacząć chodzić na siłownie żeby wzmocnić trochę mięśnie (mam taki cel żeby nabrać ok. 4-5 kg masy mięśniowej planu treningowego jeszcze sobie nie ułożyłem.. ale w najbliższym czasie postaram się to zrobić, przedtem w ogóle nie ćwiczyłem na siłowni) I mam do was taka prośbę żeby ktoś mi napisał co powinienem umieścić w diecie tzn jakie i ile składników pokarmowych (białko, węglowodany itp.) i na co szczególnie zwrócić uwagę, ile kalorii powinienem jeść. To chyba wszystko : ) Zanim to napisałem czytałem wiele wątków na forum ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi albo nie wiedziałem co mam zrobić.. Dlatego proszę was o pomoc i wytłumaczenie co mam jeść w dni treningowe i takie co nie mam treningu itp.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
https://www.sfd.pl/ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_PRZECZYTAJ_TEN_REGULAMIN_DZIAŁU!-t264769.html 

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Wymyśliłem coś takiego napiszcie czy to ma w ogolę jakiś sens...

Posiłek 1 - 10:00
Musli z owocami suszonymi + mleko + banan

Posiłek 2 - 12:00
Jogurt + pieczywo pełnoziarniste

Posiłek 3 - 15:00
Mięso z piersi kurczaka bez skóry + ryz + sałatka wielo-warzywna

16:00 Posiłek 4 przed treningiem
Banan + Red Bull

17:00-ok 20:00 Trening piłkarski Po treningu Izostar albo Powerade

21:00 Kolacja
Banan + 2 bulki z białym serem i herbata.

Sen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
Pomoze ktos? Naprawde szukalem troche i przeczytalem te wszystkie artykuly ale nie wiem co powinienem zrobic ;/ Bylo kilka tematow podobnych do tego ale nie ma tam odp jakiej potrzebuje tzn nie bylo nawet przykladowej diety na ktorej moglbym sie wzorowac przy ustalaniu odpowiedniej dla mnie. Jezeli bym sie na tym znal to nie prosil bym o pomoc tutaj na tym forum liczylem ze ktos mi pomoze i wytlumaczy jaka dieta byla by najlepsza dla mnie...
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
ziomek
poczytaj podwieszone tematy( te pogrubione jak byś nie wiedział)
tam wszystko jest napisane
dużo osób z forum nawet ci doświadczeni wracają do tych tematów żeby sobie przypomnieć

więc miłej lektury
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa dieta do oceny (+ suple)

Następny temat

jak pozbyćsię tłuszczu na udach i tyłku

WHEY premium