SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robię nie tak?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Witam

Od 4 miesięcy regularnie (5 razy w tygodniu) chodzę na siłownię. Mój trening jest podzielony na dwa etapy. 1) trening siłowy (2 partie po 3 ćwiczenia na każdą z nich) oraz 2) bieżnia - 30 min. biegu.
Przez te 4 miesiące nie posunąłem się ani o krok do przodu. Dalej podnoszę te same ciężary, a moje ciało nie w żaden sposób się "nie zbudowało". Mam 32 lata, 183 cm wzrostu i ważę 85 kg.
Nie wiem czy to wina złej diety, na którą (po wysłuchaniu wielu opini) składa się:
- śniadanie - 2 jajka na twardo, bułka wieloziarnista, twaróg oraz ważywa (pomidor, ogórek, rzodkiewka)
- obiad - grillowany filet z kurczaka lub grillowany śledź (około 400 gr.) oraz gotowane warzywa
- kolacja (około 19:00) - ciemna bułka z twarogiem, chudą szynką drobiową oraz warzywami
Czasem między posiłkami zjem odtłuszczony serek wiejski.Bezpośrednio po treningu piję białko na chudym mleku i zagryzam bananem.
Dzisiaj po rozmowie z bardziej doświadczonym kolegom zrozumiałem, że w znacznym stopniu ograniczyłem w swojej diecie węglowodany (zrobiłem to z obawy przed utyciem - rok temu ważyłem 115 kg).
Trenuję prawie zawsze we wczesnych godzinach porannych (między 6:00 a 8:00 rano). Kilka osób odradzało mi spożywanie węglowodanów po treningu... nie wiem czy dobrze.
Chciałbym Was prosić o poradę jak się odżywiać i ewentualnie jakie odżywki stosować ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Zdecydowanie za mało kalorii
Tutaj masz poradnik co do diety na masę.
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_-_dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

Przeczytaj, ułóż i wrzuć do oceny

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Dziękuję za porady, ale chciał bym znaleźć złoty środek, to znaczy chciał bym poprawić swoje wyniki (w treningu siłowym) i przybrać parę kg ale w masie mięśniowej, a nie wiem, czy spożywanie 3000 kcal dziennie nie przyczyni się do przyrostu masy tłuszczowej.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23
Dodam, że po tych 115 kg z ubiegłego roku, został mi się strasznie obtłuszczony brzuch :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

KALKULATOR KALORII

WHEY premium