SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

New Fat Burner: T5 Extreme Nowa formuła

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Witam testował ktoś już tą wersję jest tutaj 40mg efki w tej co brałem 30mg czerwone opakowanie.Prosze o opinię wklejam zdjęcia...




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Wyglada ładnie tylko widać ze to już inny producent,co tam siedzi to nik Ci niepowie ale może ktoś kosztował i powie jakie odczucia sam jestem ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Jak to w przypadku piwnicznych wyrobów,albo będzie działać bo nie. Niestety nie ma gwarancji że to co siedzi w środku zgodne jest z etykieta

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Tak to inny producent zion labs ładnie mnie robił i trzymał długo i jedna tab była wystarczająca dwie to było za dużo
A może coś podobnego polecić możecie coś na efce, geranium.Czekam na propozycje koledzy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
U mnie na stanie jest ECA od subbmision działa jak należy. Klepie dość mocno i długo trzyma. Jednak przy miksaxh tego typu ciężko mi powiedzieć czy w środku jest to co powinno czyli efka.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Tutaj już by był miks który by poskładać największego twardziela. Tylko dla zaawansowanych z dużym doświadczeniem.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Ziomus podaj mi źródło z którego kupiłeś ten specyfik słyszałem właśnie o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Hi tech synadreme mocna na geranium oraz eca Gold z Golden Labs też mocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Adipokill mega mocna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Bsn endoburn ale wersja na geranium nie wiem czy to jeszcze można gdzieś w ogóle dostać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Oxy cuts robi robotę, vpx meldown 3 tabsy wyrywa z butow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka, problem.

Następny temat

Pytanie o Witaminy i Ashwe

WHEY premium