SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerwiak nogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9428
Witam,
2 lata temu mialem wypadek w pracy, który na kilka miesięcy wykluczył mnie z czegokolwiek.
Jedynie co moglem robic przez 1 miesiąc to czolgac sie do kibla z placzem.
Jak to sie stalo ? Duzy kamien zgniotl mi nogę lekarze byli w szoku ze nie zlamal. Ja w sumie tez
W szpitalu zrobili mi badania itd. Wbili jakas pol metrowa igle w samo miejsce scisniecia nogi przez kamyk w celu sprawdzenia ciśnienia konczyny.
Nic nie bylo, wypuścili do domu. Kilka dni pozniej zakażenie, powrot do szpitala, dostalem antybiotyk i obserwacja.
2 miechy leżałem w lozku, potem miesiac spaceru z kulami.
Noga ciągle jest spuchnieta i boli jak diabli przy najmniejszym dotyku. Bol cos podobnego jak dotkniecie nerwu zęba. Dodatkowo przy wyprostowanej pozycji palce nóg sa zgiete. Nie moge ich wogole wyprostować chyba ze jak leze.
Fachowcy w uk powiedzieli ze nic mi nie jest, i dali tabletki psychotropowe :)
Nie wspomnę ze od roku cwicze znowu regularnie a wszelkie przysiady do masakra. Wykroki itd niewykonalne. ( Spróbujcie sobie podwinac palce na max, wsiąść ciężar i isc. Powodzenia)
Rok temu pojechalem do pl do specjalisty od kontuzji sportowych.
Dostalem skierowanie na badanie emg z diagnoza nerwiaka. Jest to uleczalne w pl w uk daja paracetamol :)
Z braku czasu na badanie jade dopiero teraz w październiku.
Z tego co mowil jest to usuwane operacyjne, mial ktos z was podobny problem ? Wie jak wygląda taki zabieg ?
Jednocześnie temat załozylem zeby podzielić sie z ludźmi tego typu kontuzjami.
Może sie komus przyda.
Jak dostanę badania itd wrzucę update.
Ostatnie foto jest aktualne. Noga rypie rowno od brązowej plamy w dol.
Z tym ze plama najbardziej.














Zmieniony przez - GrzechuPe93 w dniu 2019-09-10 14:40:07

Lubię wungiel <3

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może ktoś taki tutaj trafi i da odp. Ciekawy temat może być bo już widać podejście lek w PL a UK. I jak sam widzisz chyba lepiej poświęcić czas żeby w PL dokładnie zdiagnozować no i wyleczyć

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9428
W uk to jest jakis inny swiat pod względem lecznictwa, kiedys myslalem ze w PL to syf ale po dłuższym przebywaniu tutaj stwierdzam ze w Polsce jest to na wysokim standarcie ;)

Bylem 3 miesiące temu w szpitalu z tym, mowie ze noga boli nie moge ruszac palcami itd. Lekarz dal mi książeczkę do robienia cwiczen rehabilitacyjnych no prośba..... :)
Dodal ze nic nie da sie zrobić, ludziom konczyny przeszczepiaja a tutaj nie wiedza co to jest nawet, porażka.



Zmieniony przez - GrzechuPe93 w dniu 2019-09-11 11:28:32

Lubię wungiel <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewyleczalne kontuzje

Następny temat

Pierwsza kontuzja, proszę o Pomoc.

WHEY premium