SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerw

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Ostatnio kolesie zaczeli sie czepiac tego ze zdecydowalem sie na cykl ktory bedzie za pare miesiecy ze to gowno poco to ruszczac ... itd. Skoro to jest takie g**** tak zabija od wewnatrz czlowieka to czy nikt nie widzi do ciężkiej ****y palaczy papierosów ? pijaków ? ćpunów itd. oni tez sie wykańczaja ale to jest jakoś na pożadku dziennym . Ale jak ktoś chce coś cobie wbić to odrazu już jest jedną nogą w grobie to chyba jakis po***any stareotyp . Powiem szczeże że wole mieć marskoć wątroby jak pijak ale ważyć 100 kg bo to jest jakieś osiągniecie a nie bycie na***anym codzien. to samo palcze fajek połowa z nich ma plamy na płucach i jeszcze o tym nie wie ale wszyscy to specjalisci od dopingu i wiedza ze to jest złe nie zdrowe i zabija !
Polska jak zwykle zacofane zadupie i tutaj nic do nikogo nie dociera !
Jedynie moja kobieta dała sie przekonać że cykl z badaniami , odblokowaniem i bardzo przemyslyna moze byc w miare bezpieczny (ostatnia osoba która choć troche mnie wspiera i nawet domieśniowe strały umie robić )
Mam do was pytanie szczegulnie tych z małych miejscowosci . Jak jestescie postrzegani przez ludzi którzy wiedzą ze koksujecie ?

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 138 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4728
Turbo, Pudzian nap*****la co ma nap*****lać + do tego je tyle kalorii ile musi i dlatego jest wielki i silny =]
A prawda jest taka, ze wszystko dla ludzi, np wg mnie przebalowane wakacje sa większym obciążeniem dla organizmu niż 4 tyg. na SAA. za ćpanem nie jestem, jak ktos lubi pić to niech pije. Ale z koksem to jest ten problem, ze wielu młodzieńców do cyklu lubi podłączyć ćpanie i picie, efekt jest wiadomy. Wzrost poziomu agresji, nadpobudliwosc itp. a potem rozejdzie się fama, ze to wina SAA, że koleś kogoś skatował albo coś.

Rough, Ruggin & Raw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
dokładnie jeden pije,drugi ćpa a ja wole saa

łap soga za mądrą wypowiedz , wszytsko jest dla ludzi tylko w umiarze

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie przyznawaj sie ze koxujesz i tyle

widzisz to jest tak ze saa to co innego niz spolecznie akceptowane nalogi...potrzeba im(ludziom) edukacji...ale nik sie za to nie bierze...nie ma programow,artykolow etc. a jak sa to wiadomo jak tendencyjne...


Zmieniony przez - miczelx w dniu 2005-06-19 10:45:06

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
No dokładnie jak są jakieś programy telewizyjne to kox pokazany w złym świetle że odrazu ma zawał i dziurawa wątrobe .
Pewnie że tak może być ale jak w tych programach pokazują najcześciej ludzi którzy nigdy nie słyszeli o małych dawkach , osłonie wątroby , odblkowaniu i realnie jak najmniejszych dawkach .
dzieki a z sogami to jak z grą w ping-ponga

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
"nie przyznawaj sie ze koxujesz i tyle" - popieram

nie oplaca sie mow ze to wszystko dieta trening i banany ! no i czasem kreatynka

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
ja to mówie ze banany i maślanka

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
No niby tak ale to i tak po pewnym czasie bedzie widac a mowa tu o kolesiach z paczki których znam od pieluch czyli dobre 17 lat

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
90 % nastolatków pali zioło i łyka tablety . Nie przyznaja się mamie i wszystko jest ok .Mają spokój .wszyscy wiedza że wszystkie używki szkodzą i wszyscy walą równo . Na koks i prochy jest nagonka w mediach (bo przecież chołotą trzeba jakoś manipulować ) ponieważ Państwo nie wali na te używki akcyzy . Więc lepiej otepiac społeczeństwo i wmawiać że trawa bardziej szkodzi od wódy bo wtedy więcej ludzi pójdzie kupic wóde i kasa leci Przykłady mozna by mnożyć w nieskończoność .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Mrówa to z ziołem to smutna prawda .
Ale jak sie komuś powie że np. Pudzianowski nap*****la HGH to ci powiedzą ze on zjada 7000 kcl i dlatego jest taki wielki i silny ....
To jest jakas paranoja

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 110
a ja wole chodzic na***any jak meserszmit!

lepiej chodzic naj**anym jak automat j**ac silke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
taa

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dodać mete do tego cyklu???

Następny temat

Co o tym sądzicie??

WHEY premium