SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne odblokowanie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
od 0,5 roku do 2 lat... chyba mowimy o jakichś zawodniczych cyklonach... o gościach typu Pudzin, ktorzy nie schodzą z cyklu przez pare lat... normalnie to zwykle trwa pare miesięcy.. tylko po co robić bez odbloku... skoro mozna robić z..
I bez przesady - polroczny cykl dla zawodowca to nic niezwyklego... pewnie pytający to zawodowiec

Zmieniony przez - VLAD.IV w dniu 2005-02-14 10:49:17
1

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 191
ogladales Alternatywy 4?moj dziadek to balcerek,a w cyklu zrobie 2 tygodnie przerwy zeby moc sie nachlac na swieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
nie zawsze sie trzeba odblokowac zalezy jaki był cykl ile trwał i z czego sie składal bo to jest ważne a nie wezmniesz np 200metki i ktos chce sie odblokowac bo cos mu sie stanie czysta głupota

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich.Mam pytanie,rok temu miałem sesje decabol 250 10ml plus testosteron propionat 10ml i metka 100tabl po zakonczeniu sesji nie brałem nic na odblokowanie.Czy mój organizm sam sie odblokował po roku czasu i czy teraz moge normalnie zacząć nową sesje? dziekuje za wszystkie odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1567
a pala staje normalnie? ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak wszystko jest ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
możesz,organizm sam się unormował już,następnym razem nie zapomnij o odbloku.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki.powiem szczerze to nie moja pierwsza sesja nigdy nie bralem odbloku teraz taki glupi nie bede.czyli normalnie pujdzie:)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl przygotowawczy przed zawodami....

Następny temat

DO oceny cyklik panowie;)

WHEY premium