SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Naturalne antyestrogeny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34988

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
według pana najskuteczniejszymi antyestrogenami będą ? Buli stawia na 6-oxo a pan jakie będzie faworyzował ?

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Z przyczyn formalnych, mogę doradzać tylko w sprawie tych naturalnych. Jeżeli Cię to interesuje, to mogę napisać...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
a taki propolis zeskrobany prosto z ramek z ula też jest dobry?
bo mój dziadek ma pszczoły i bym sobie mógł od niego załatwić stoprocentowy propolis??

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
oczywićie że mnie interesuje prosze pisać wszystko co pan wie będę bardzo wdzięczny

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
ciekawy temat

Panie Sławku proszę coś skrobnąć w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sory - mam kupę roboty!...
Trochę upierdliwe, ale skuteczne:
100g dobrego propolisu (duże bryłki, podobne do bursztynów)zalać 0,5l spirytusu i odstawić na 2 tygodnie. Tak otrzymujemy 12% ekstrakt propolisu, czyli ok 5% etanolowy roztwór chryzyny. 0,5 małego kieliszka od wódki tego alembiku zawiera ok. 700mg chryzyny i ok 1500mg sumy polifenoli. To sporo, bo inne polifenole propolisu tez są silnymi antyestrogenami, np. pinocembryna. Te pół kieliszka najlepiej walnąć po kolacji, przed snem, po rozcieńczeniu sokiem przecierowym (karotka, kubuś, itp.). Przy kolacji najlepiej wziąść 1 łyżeczkę (z 5g) lecytyny w proszku, bo te w kapsułkach są za słabe. Polifenole propolisu są w przewadze lipofilne, więc lecytyna przeniesie je do organizmu. Każdy, kto próbował, bardzo sobie chwalił...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pije alkoholu

Slawek napisz cos o 6oxo
obiektywnie, twoje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
o proszę bardzo ciekawe !!! i do tego wychodzi dużo tej chryzyny. Suplementacja 20 dniowa to koszt około 25zł więc warto spóbować . Chwalili sobie w jakim sensie proszę chodz trochę przyblizyć

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
wróć zapomniałem o spirytusie dodatkowy koszt 10zł

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - nic nie mam do oxo. Jest ok, tylko że oficjalnie nie mogę doradzać, co do substancji nie uznawanych przez europejską legislaturę z suplementy diety.
Jeden facet powiedział, trzynając się za łokieć: czuję, jak mi się ściągają kości. Schodziły mu po prostu obrżęki z okolic stawów - normalne działanie dla dobrych antyestrogenów - poprawia separację umięśnienia.
Tą supelentację wymyślił w ogóle facet, który jest wysoko ustawiony w światku pszczelarskim. Przede wszystkim z myślą o dolegliwościach prostaty. Długo uważano bowiem, że odpowiada za nie DHT, obecnie, że głównie estrogeny. Przy prostacie kuracja taka daje rewelacyne rezultaty. Objawy znikają często już po pierwszej dawce a po obaleniu całej połówki dochodzi do całkowitego wyleczenia. Jest jeden problem - propolis dosyć często uczula. Jeżeli nie masz uczulenia na produkty pszczele, warto spróbować.
Dla formalności dodam obowiązującą formułkę, bo może przeczytać to ktoś ze schorzeniami prostaty: przedstawione wyżej opinie są moimi, własnymi obserwacjami i nie mogą stanowić alternatywy dla standardowej terapii w schorzeniach prostaty.
Nie śmiejcie się ze mnie, ale obecne prawo europejskie narzuca mi określone normy postępowania. A Internet jest środkiem masowego przekazu.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + creasteston + ....??

Następny temat

Biogenix Cell Pump 665gr+Fitmax Creapure 500gr

WHEY premium