SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nastek zawieszony na 9 miesięcy!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139
Na budo.pl napisali, że Paweł Nastula nie wystąpi w gali Pride 31 grudnia.
Do dupy na maxa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1984
Nie rob sobie jaj. Saleta w MMA/K1 ?.39 lat. Rychlo w czas na robienie kariery.


Zmieniony przez - _deadcraft w dniu 2006-12-22 12:45:49

"Tak się wk..wiłem, że poszedłem poćwiczyć moim ulubionym młoteczkiem",
"Mówiłem mu: stary, CroCop ci j**nie i pójdziesz spać" - E.Fedor

http://youtube.com/results?search_query=pudzian czyli koks po polsku&search=Search 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
johnydepp - Nastula jest zawieszony na 9 miesiecy w Stanach. Nie w Japoni, wiec na budo.pl troche sie pośpieszyli z tym ze nie wystąpi. Jednak też uważam ze szanse na to są minimalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
jak to ma konczyc kaerire?przeciez ma konrakt na 5 walk!

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Jak to jak? Teraz byłaby jego piąta walka-i prawdopodobnie od jej wyniku uzależniał przedłużenie kontraktu. W tej sytuacji ta ostatnia zostanie pewnie przełożona (jak słusznie ktoś zauważył-Pride chce wejść na amerykański rynek MMA-więc mało prawdopodobne by olali decyzję o zawieszeniu). Nie wiadomo, czy Nastula po 9 miesięcznej przerwie, w dodatku z piętnem "koksiarza" będzie chciał startować dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 783
Nie no Saleta to niech już sobie da spokój, jego walki bokserskie to tragedia, a jedyna walka K-1 jaką stoczył we Wrocławiu to już w ogóle była żenada, mimo że wygrał na punkty.

Co do Pawła to nie może walczyć tylko w USA (a może nawet tylko w stanie Nevada, różnie podają źródła). Jest popularny w Japonii, ma ważny kontrakt na jeszcze jedną walkę i myślę że Pride będzie chciała to wykorzystać.
Myślicie że gdyby jakiś zawodnik UFC zostal zawieszony przez jakąs tam komisję ale mógł nadal walczyćw USA to oni by z niego zrezygnowali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 815 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8488
Myślę, że niestety Paweł nie będzie mógł walczyć z przyczyn politycznych, czyli dlatego, że Pride będzie robiło następne gale w USA, a komisja stanu Nevada naciska na respektowanie swoich wyroków przez wszystkie organizacje, które u nich organizują zawody.

Jedynym sposobem na walki w okresie tych 9 miesięcy jest przystąpienie do innej organizacji...

Memento mori

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
kopulator - Saleta stoczył więcej walk na zasadach K-1 (dla organizacji K-1 nie stoczył żadnej!).

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10256
paweł do k-1 heroes ... zniszczy kazdego:)

a pan Janisz mówił,że Saleta trenuje chwyty...

ciekawe co z tego wyjdzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
jednej rzeczy jestem pewna: ta sytuacja jest nauczką dla Pawła, wierze absolutnie że to nie koniec jego "przygody" z MMA i dzięki temu incydentowi już więcej nigdy nie usłyszymy o żadnych niedozwolonych substancjach w jego organizmie.....człowiek się uczy na błędach, jak powiedział Nietzsche " wzmocni mnie to co mnie nie zabije".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aparat ortodontyczny i MMA :/

Następny temat

Quinton "rampage" Jackson - Wywiad

WHEY premium