SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Narzędzia.... help ;]

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heya....

mam głupie pytanie :) są jakieś specjalne klucze do wykręcania pedałów ?
a może macie jakieś sprawdzone sposoby wykręcania bez specjalnych kluczy ? :)

ile mogą kosztować kluczyki do pedałów ? może jakieś linki z allegro ? =D (tylko bez shitu ! )

aha i polećcie mi jakiś dobry komplet imbusów =] też mogą być linki z allegro ale żeby mi się te klucze nie wyrobiły i nie poskręcały LoL
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wiem wiem :) już brachol kiedyś praktykował taką metode i mu też pomogła :) ogólnie bekowo to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15525
mam coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27830005 author expert, bardzo sobie chwale. nie wiem jak pomóc z wykręcaniem pedałów - poprostu musisz mieć dobry klucz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh lajt już przeglądnąłem allegro i właśnie zastanawiałem sięczy te klucze dadzą rade :)

co do pedałów... to co powinien mi wystarczyć zwykły płaski klucz (chyba "piętnastka") ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1481
do odkręcenia pedałów wystarczy płaska 15 - ot cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha no to lajt. DZIĘKI !

bo brachol mi wmawiał że są specjalne klucze do tego =]

tylko kuźwa jeszcze jakąś rurke musze poszukać żeby dłuższe ramie do klucza zrobić bo nie dam rady chyba tak normalnie odkręcić ;)

i prawy pedał (po stronie zębatek) odkręcam kręcąc w prawo, a lewy kręce w lewo by odkręcić tak ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1481
eee... no chyba... nie wiem popróbuj... masz 50% szans że puści:)
jeżeli jeszcze nie były odkręcane po zakupie roweru możesz mieć z tym mały problem bo zwykle są strasznie mocno przykręcone. Ja to robiłem tak: klucz 15 a do niego jako przedłużenie zaciskałem na końcu 0.5 metrowego francuza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
specjalne klucze

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej no do suportów, korb itp są specjalne klucze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
Co do suportu : trza mieć specjalny klucz, a co do pedałów to wystarczy zwykły ampul, lub klucz nasadowy

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155


Tak włąśnie wygląda klucz do suportów Shimano na wielopust.

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 589 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10767
klucz do pedałów - zwykła płaska 15-stka

A jak odkręcić nie możesz to może gwint ci się zapiekł?

ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trasy rowerowe

Następny temat

odnowiona grupa LX

WHEY premium