SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Napoje energetyczne << Red Bull, Power Drink itp.. >>>

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Witam,
Ostatnio cos czesto tu pisze Nie wiedzialem w jakim dziale to napisac, ale chyba tutaj pasuje najbardziej... Chce wiedziec co sadzicie o napojach energetycznych [czy energetyzujacych? jak jest blad w temacie to prosze o poprawe ktoregos z moderatorow ], pijecie takie napoje? Maja one jakies skutki uboczne, sa niezdrowe [Jak coca-cola moze...?] Na butelce [a raczej buteleczce ] Power Drink'a jest napisane, ze nie moga tego pic ludzie cierpiacy na cukrzyce.......i dzieci. O jakie dzieci chodzi? W jakim wieku?
Aha i jeszcze jedno, czy jak pijecie te napoje to to cos Wam daje?
Z gory dzieki, za odpowiedzi

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 331 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2665
Ja to omijam z daleka. Wystarczy, że wypije zwykłą puszke takiego świństwa i zamiast stawiać mnie na nogi to strasznie mnie osłabia. Słabo mi się robi na całym ciele i koniecznie muszę chwile posiedzieć. Cukrzycy i tym podobnych nie mam, może mam wysokie ciśnienie? Jak sobie mierze to mam normalne.

Klata i biceps ponad wszystko!!

Ups, zapomniałem o kachloryferze...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie zasniesz po tym malego powera to daje zalezy jeszcze co kupisz, ostatnio mi sie spodobaly te tabletki speedryne

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
najlepszy jest chyba speed 8.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zawierają kofeinę taurynę , witaminy i inne ******ły
średnio jest to zdrowe z 2 powodów :
- maskowanie zmęczenia (organizm wykonczony ale wydaje sie ze jest ok)
- składniki (niektórym mogą być niewskazane)

wg mnie lepiej nie nadużywac , m .in z przyczyn takich ze im wiecej tym mniej działa

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dzieki, Boofi sog

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3052
Czy od spożywania takich napojów się chudnie? Wszak oszukują organizm jak amfetamina tak że człowiek nie czuje zmęczenia... Czy powodują podobne skutki uboczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
bez kitu... chudnie to sie od diety i ruchu, a nie od jakis napojów energetyzujacych ale porównanie z tą amfetaminą, one wcale działają tak ze wypijesz jednego i juz od razu masz powera, źrenice rozszerzone, wysiedziec nie mozesz i Bóg wie co jeszcze Jeden nic nie daje a jak wypijesz kilka to będziesz troche roztrzęsiony i to wsio,nawet nie wiem czy słowo roztrzesiony jest odpowiednie. A po kilka nie warto tego pić bo to świnstwo . Wg mnie napoje energetyzujące nie są warte swojej ceny (o red bulu mówie)
to juz lepiej strzelic sobie kawę mocniejszą

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-12-25 19:03:29

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Energetyki mają kofeinę i cukier. Serca dzieci, o ile wiem, i tak szybciej biją, więc pić nie powinny, kawy zresztą też.
Cukrzycy muszą kontrolować poziom cukru, dlatego słodkiego pić nie powinni.

Ja jednak mam już dowodzik kilka lat i cukrzycy nie mam. Jak wypiję Las Vegasa, mogę dłużej trenować i dłużej jestem w euforii po treningu. Warto jednak oprócz energetyka pić dużo wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Odpowiedz po 5 latach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515
mam małe doświadczenie w tej materii.
wiadomo jak wygląda studenckie życie, noce zarwane pełno nauki itp itd
nie chciałem odpuszczać treningów zatem piłem ok 1 litra dziennie przez mniej więcej pol roku. Następnie zauwazylem, że stasznie wypadają mi włosy. Nie wiedziałem o co chodzi. Następnie na treningu nog miało nie stracilem przytomności. Okazało się, że nabawiałem sie anemii, która objawia sie m.in. wypadaniem włosów, niemożnością złapania odechu itp. Kofeina w dużych ilościach spożywanych przez długi okres czasu bardzo wypłukuje żelazo. Zasoby żelaza u osoby zdrowej są znaczne z tzw. rezerwy. Zanim dojdzie do objawów upływa z reguły sporo czasu. Zatem bylbym bardzo ostrożny. Anemia ma to do siebie, że jesli raz się nią nabawi to lubi wracać.
Także chciałbym przestrzec osoby przed nadmiernym spożywaniem.
Dodam jeszcze, że kawę piję codziennie i jest ok.
Nie wiem co dodają do tego energetycznego syfu,szczególnie tych po 3zl/litr ale wiadomo jak jest z kontrolami produktów spożywczych w Polsce - dopóki ktoś nie umrze wszyscy mają to gdzieś.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
O rzesz...
Na diecie wyłącznie kofeinowo-węglowodanowej włosy wypadną każdemu.
To tak jakby pić pięć siekier i połykać witaminy w tabletkach.
Podejrzewam, że jako student jadłeś trochę gotowizny. Normalne, mi też jakiś czas obiad kojarzył się ze słowem instant :)

Wszystko zależy od samokontroli. Co za różnica skąd pochodzi kofeina.
Napój jest smaczniejszy, podręczny. Ja znam swoje ciało i dbam o nie.
Jak mi zacznie skakać serce, to ani kawy ani niczego z kofeiną pić nie będę.

Fajnie, że ostrzegasz, ale żelazo jest w wielu produktach.
P.S. Oby nikt z anoreksją nie pomyślał, że tak można się odchudzać

Nie kłóć się z idiotą. Najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost masy a tatuaże

Następny temat

Nie czaje tego?? Jak to jest?? Prosze o pomoc...

WHEY premium