SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nandrolon i krwawienia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4110
Witam wszystkich. Chcialbym zasiegnac waszej opinii w nastepujacej sprawie, otoz jak wiadomo po dece moze dojsc do krwawienia z dawno zabliznionych ran. Ja niestety osobiscie doswiadczylem tej cechy nandrolonu, mialem male problemy z rana po operacji ktora przeszedlem kilka lat temu. Wszystko wrocilo do normy po okolo 2-3 tygodniach po ostatnim zastrzyku z deci. Moje pytanie dotyczy vinstrolu w zastrzykach - czy ktos z was mial podobne problemy z zastrzykami z w/w sterydem. Planuje zapodac vinstrol na jesieni, ale przedtem chcialbym poznac opinie osob ktore juz go uzywaly - czy mieliscie jakies krwawenia lub inne tego typu sensacje ? Drugie pytanie odnosnie vinstrolu dotyczy jego cechy "wysuszajcej" organizm - jakie srodki mozna przedsiewziac aby zapobiec "wysuszaniu" stawow przy kuracji vinstrolem - czy takie skutki zlagodzi zwiekszona podaz glukozminy i jedzenie duzej ilosci kolagenu - moze jeszcze jakies dodatkowe pomysly jak pomoc stawom przy podawaniu stanazolu - wiem ze deca by tu pomogla, ale ten sposob na razie chce odpuscic z powodow jakie opisalem na poczatku posta.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
NIe spotkalem sie z krwawieniem po Winstrolu, zeby zapobiec "wysuszaniu" mozesz stosowac z deca lub jakims testosteronem.Uzywanie suplementow na stawy na pewno pomoze stawom tylko nie wiem czy aby napewno pomoze w przytrzymaniu wody w stawach.

>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
Gdzie mozna wiecej przeczytac o tych krwawieniach po nandrolonie? w kwestii blizn pooperacyjnych etc. Czy blizna peka etc jak to wyglada> Czy np krwia podchodzi najpierw.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3030
dziwna sprawa z tymi krwawieniami ja słyszałem,że w szpitalach podają nandrolon w przypadku ciężkich popażeń dla lepszego gojenia się ran więc jestem zdziwiony tym co napisałeś...

No pain,no gain !!!

No pain,no gain !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
To nie ja napisalem :) sam wlasnie sie chce dowiedziec o co chodzi :) Bo mam pare ciec skalpelem :D

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
s137712, napisz cos wiecej o tych "krwawieniach" bo ja pierwsze slysze zeby nandrolon powodowal krwawienie z dawno zabliznionych ran ???
Czego ja tu jeszcze nie dowiem sie... hmmm, a moze jestes stygmata ?

Ted
gg 1524237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4110
Stygmata nie jestem. Natomiast co do wiekszego opisu mojej choroby i operacji to nie jest to temat na publiczne forum - sam rozumiesz. Generalnie rana pooperacyjna jest w miejscu bardzo trudno gojacym sie i byc moze stad jej podatnosc na wskaznik krzepliwosci krwi po zarzyciu nandrolonu - nie wiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poznac ??

Następny temat

sterydy a psychika

WHEY premium