SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najtaniej na allegro!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
kiedys czytalem o podrobach ipodow nano :] smiesznie wygladaly,ale to nie ten...

A co do wciskania ludziom szmelcu. On poprostu wystawia, to ze ktos qpi to co qpi, to nie wina sprzedajacego. Nie wciska walkow, ze jest to oryginalny nano za super cene kupiony na wyprzedazy czy csotam ;]
Wszystko jest jasno napisane, ale znajac mentalnosc ludzi, zjada na sam dol, zobacza wyglad a'la ipod nano, zobczy cene i daje kup teraz... Bywa, wiem z doswiadczenia :)

pozdr

ps. ja sie ciesze z swojego 256mb iaudio, nie wiem czy jest lepsza firma ;)

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
a jakiej to jest firmy?

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
dobrej renomowanej chinskiej firmy .
trochu na tym zarabiasz...
zejdz z ceny dla abonentow sfd
bo hurt to cos kolo 210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
to ziomki tym handluja, wiem ze to na podzespolach samsunga. potem napisze co za firma dokladnie jak sie pojawia.Raposo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
po co wciskasz ludziom szmelc?

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
jak na 1G to ładna cena ale mi taka zabaweczka niebyłaby potrzebna nie praktyczne lepiej kupić sobie dvd z divx !
pzdr mokrego dingusa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
booe czemu myslisz ze to szmelc. Wszystko nowe oryginalne. A uwazasz ze media markt itp. skad sprowadzaja elektroniczne rzeczy. Moze z niemiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
w tym roku na sylwestra byłem na teneryfie. tam co drugi turas sprzedawał takie rzeczy. wiem jak to działa bo kumpel to kupił. dlatego twierdzę że to szmelc

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1055 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6277
tak ale w media to sa iPody Apple a nie no namy ... pewnie sprowadzane z chin albo indonezji za 30 $

$$ Mafia Ślązaqf $$

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 969
Ja bym chcial sobie kupic cos takiego (nawet myslalem nad tym co on sprzedaje).Ale jak mowicie, ze szmelc to o polecacie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
sluchawki najlepiej zmienic bo slabe sa, ale mysle ze to jest dobra alternatywa dla kogos kto nie ma zeby wylozyc ok 2x tyle na firmowy odtwarzacz. Kumpel ma cos takiego i dziala calkiem dobrze. Mozliwe ze firmowe maja troche lepsza jakosc dzwieku ale tak pozatym to wiekszej roznicy nie widze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Komiksy :)

Następny temat

Ławeczka + gratisy sprzedam

WHEY premium