SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najskuteczniejszy boster i stack ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Niestety mam powtórkę z rozrywki Tzn. jest godz. 23 i nie ma ch.ja że zasnę ani teraz ani za 3 godziny Musiałbym na tym chyba trenować z rana, a to absolutnie nie wchodzi w grę. Mam też zastrzeżenia co do działania na psychę - występuje skupienie, ale również spore rozdrażnienie. Nie wyobrażam sobie prosperowania w ciągu dnia na tym środku... Może ma wpływ na moje samopoczucie również Clout którego jem od razu po treningu. Mam wrażenie, ze przed treningiem jak i w czasie samopoczucie jest ok, a po treningu jakby dopiero coś się rozkręcało, coś podrażniającego układ nerwowy. I jeszcze coś termogenicznego odczuwam... pocenie itp. Cały czas aż do teraz.
To wszystko najprawdopodobniej przez ten składnik:

1,3 Dimethylamylamine - to naturalnie występujący w przyrodzie związek o działaniu podobnym do Adrenaliny. Składnik ten jest doskonałym źródłem dodatkowej energii. Geranium wpływa również na szlaki odpowiedzialne za kontrolowanie apetytu i działanie termogenne. Bardzo silnie stymuluje proces redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej, jak również pomaga w zwiększeniu intensywności treningów.


RemyLogan, daj znać jak na Ciebie będzie działać !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no ale geranium daja teraz wszedzie, takze strasznie szkodliwe ani zle to to nie moze byc
sprobuj clout'a dac o innej porze
zmniejsz dawke meso?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
RemyLogan, daj znać jak na Ciebie będzie działać !


Szczerze mówiąc, to nie mogę się doczekać, żeby sobie to zaaplikować, ale kiedy to będzie, to nie mam pojęcie - czekają jeszcze dwa NOZy z Nutry, Dorian, Primed z Alri, Ignite Nutrex zawsze, jak kończy mi się jeden, to mam dylemat, co polecieć dalej

Ale jak będzie mnie tak trzepało, jak ciebie, to na pewno się pochwalę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19208
też nie sądzę, że to geranium.....testuję jack3d i tam nie ma takich jazd; jeśli już to stawiam, że w meso jest jeszcze coś ,,ponadstandardowego'' :)

POWER IS BACK !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŻEŃ-SZEŃ TERAMAX - co sądzicie ?

Następny temat

jedno krótkie pytanie

WHEY premium