SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagrody dla sprzedawców?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1600
albo przekonany do dobrego producenta

i wszystko na ten temat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
brawo reds7!
za swoją lojalnośc zostajesz nagrodzony nawigacją!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1600
podac adres?

i wszystko na ten temat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
a ja tam wole TRECa i mam olimp w dypie tyle odemnie puzniej ludzie sie dziwia ze ooo ale drogie odzywki trudno zeby nie to konsumeci bula za te aparaty itd ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
akcja nieetyczna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1423
marcin wlasnie olimp ma (pojedyncze skladowo) suple bodajze najtansze / najekonomiczniej wychodza na rynku, takze bym nie przesadzal, chyba z polityki takie haslo ci sie wzielo, my podatnicy za to placimy

co do powyzszego postu... malo to takich akcji nieetycznych bylo wsrod producentow supli?
non stop sie pojawiaja, nic nowego ani u olimpa ani na rynku supli, o sprawach sadowych non stop niemal nie wspomne, tu sonbaty moze wiecej powiedziec

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
dletego wszedzie pisze, ze to nieetyczne, czy robi cos firma Z czy X

co do lini prozdrowotnej olimpa to fakt na rynku polskim jest nr 1. chyba, ze cos sie przebija juz z now powoli, ale jeszcze jednostki w sklepach.



tak w ogole to ciekawe jakby ktos polecil inna firme niz olimp co by bylo, czy by tez przyszly i powiedzialy np. "jestes frajer, nie dostajesz nawigacji"

ciekawe jak te panie byly ubrane, pewnie w bluzy z napisem olimp na plecach i czpeczki

nie no w sumie ta akcjia nie wywoluje u mnie zadnych odczuc, moze dlatego, ze nie reprezentuje ani konkurencji, anie pracownika firmy olimp. wiec mysle, ze wypowiadam sie w pelni obiektywnie, a ze mamy demokracje, to mamy prawo do swojej opinii, oceniajac czyn jakim jest owa akcja.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
Jak otwierałem sklep to panowie z trecka mi powiedzieli, że nie dostane towaru bo u mnie w mieście już gość sprzedaje treca. Jak im obniecam, że zrobię 20000 zł obrotu to jemu zabiorą i mi dadzą.

To jest dopiero chamstwo co.
W ogóle nie dbają o sprzedawców tylko o swoją kabze.

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 628
Olimp to dobra firma... nie żeni tak jak Trec i produkty są w przystępnych cenach, szkoda tylko, że plakatów nie wysyłacie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale mozna je zyskac z tego co kojarze na promocjach w PBC - warto sledzic ten dzial gdzie i kiedy sie odbywaja :D

najblizsza juz teraz w Chelmie https://www.sfd.pl/PIOTR_GŁUCHOWSKI_W_PBC_CHEŁM-t549114.html

moze uda sie rowniez zdobyc podpis Mistrza ... ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO 2009 RELACJA - FOTO STORY

Następny temat

Koszulki z logo olimp?

WHEY premium