SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nagroda dla zwyciezcy typowania

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
wg mnie było trzeba napisac na prv i cos bardziej się rozpisać...bardziej szczegółowo....

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 846 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21657
wlasnie lepiej napisac oficjalnie bo wtedy glupij im bedzie odmowicA jak chcesz to napisz w tym poscie wiecej szczegulow i bedzie ok

Born to be wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako ze juz jest połowa mistrzostw, a moze ktos ma wujka z hurtowni sportowej to by sie jakas reklmae zrobiło (np. thomas by na kazdej stronie posta wrzucał dwa banery, czyli baner co 7 postów) i na typerze 1 ligi polskiej na jesien była by do wygrnia np. piłka jakiejs dobrej firmy. mamy czas mozna czos wymyslic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
dobry pomysł z reklamą, ale bardzo uciązliwe by to było, bo nie ma mozliwości wstawienia banera do podpisu

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
a tak wogóle to ja bym chciał i mógł prowadzić typera ligi niemieckiej(noooo) każdy by miał jakąś lige ajkos to by szło bo w jednym poście to wszystkich lig by nie dało rady

SUNRISE WITH EKWADOR 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44922
A ja mam lepszy pomysl
Przed rozpoczeciem rozgrywek - jakis dluzszych (typu Euro,Liga) kazdy kto bedzie chcial wziasc udzial w zabawie wplaci jakas ustalona kwote (np.2zł) na konto bankowe Thomasa85 (jako moda i w zwiazku z tym zaufanej osoby na sfd).
Zwyciezca zgarnia cała kase -> ewentualnie przed rozpoczeciem kupujemy jakas nagrodze rzeczowa dla zwyciezczy typera
Oczywiscie taka akcje trzeba bylo by odpowiednio zareklamowac wtedy mozna by liczyc na atrakcyjna nagrode

Zmieniony przez - Romerro w dniu 2004-06-20 19:55:29

----->Patrz komu ufasz...<-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 603 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2032
może być ale ja chce prowadzic jakąs lige

SUNRISE WITH EKWADOR 2004

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
z tym wpłacaniem na konto to nie jest zły pomysł, ale trzeba jeszcze dodać 3,50 zł prowizji (tutaj poczta) + ja nie mam konta

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a nie mozemy po prostu typowac dla zabawy ????
ja wygrałem typera ligi polskiej i jedyna nagrodą były sogi i to poowinno wystarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dodam tylko ze dostałem az 3 sogi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODŻYWKI DLA PIŁKARZY !!!! pomóżcie

Następny temat

Kto wg Was będzie Mistrzem Europy ???

WHEY premium