SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadpobudliwość ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Mam do was pytanie. Czy to jest normalne ?! Też to miewacie ? Od kilku tygodni zauważyłem dziwny objaw. Jestem strasznie nadpobudliwy. Objawia się to różnie i jest strasznie denerwujące. Przykład pierwszy: widze gościa co rok temu wisiał mi kase, przy jej oddawaniu strasznie się pokłuciliśmy, zrobiłem mu przysługę a on zaczął mi ubliżać , sytuacja zrobiła się szczególnie niemiła, ale jakimś cudem powstrzymałem się aby go znokałtować. Teraz, myślę że to był błąd, bo za każdym razem jak widze go na mieście to w brzuchu robi mi się gorąco, skok adrenaliny, zawroty głowy itp. :) Wszystko by było wporządku, ale takie napady miewam jeszcze do kilku osób które kiedyś wpłynęły mi strasznie na nerwy. Boje się, że kiedyś przy spotkaniu z takim typem urwie mi sie film i ockne się w kałuży jego krwi. Tym postem nie robie sobie jaj, czy coś w tym stylu. Wyobraźcie sobie jak idziecie przez miasto i co chwile skacze wam ciśnienie, w brzuchu macie tornado, a to wszystko przez kogoś, który kiedyś cośtam. Moje zdrowie psychiczne cierpi.

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
to zapodaj czasem ziołowe tabletki na uspokojenie
pij melise
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
koksowałeś?
masz jakieś problemy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
poczytaj sobie o berserkerach !
a jak wyglada twoje ciśnienie ? nie zauważasz jakiś nietypowych objawów : nie możesz spać , chudniesz i wszystko inne co wydaje ci sie dziwne , lub kiedys takie nie było ... +pyt Jakryca

a co do nerwowości itp. - mam podobnie - ale raczej w stosunku do obcych ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Nigdy nie koksowałem, głównie suplementy, waga się utrzymuje. Dużych problemów ze snem to nie mam, chociaż zdarza się zasnąć dopiero po 2/3 godzinach leżakowania. Miałem podwyższone ciśnienie 150/100, jednak teraz wróciło do normy, po przepisaniu bisocardu przez lekarza rodzinnego. Co do leków ziołowych to wcinam teraz Relane, ale to kiepsciutki lek. Najlepszy jaki jadłem to Validol, jednak działa stosunkowo krótko, ok. 10 minut.

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
hehe testosteron skacze panowieniesmiertelnosc sie włacza hehe, ale to chyba kazdy kto chodzi przynajmniej z rok na siłownie raz na jakis czas ma taki problem

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Z tym testosteronem to sie zgodze bo broda rośnie mi jak szalona :) W ogole włosy mi zaczely rosnac na plecach :)

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1596
Sorry wszystkie ":)" zamieniam na ":(" bo niewyrabiam na polsilvery

// MASTIFF: THE CHALLENGE OF A GIANT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
heh czlowiek skad ja to znam....na miescie mam okolo 20 typa ktorzy sa moimi powaznymi wrogami choc ja ich za takich do niedawna nie uwazalem... bo nie szukam wrogow ale zycie sie tak toczy ze czasem nie da sie tego uniknac sami wiecie jak jest...teraz tak jest ze jak z ktoryms jestem na odleglosc blizsza niz 20 metrow to jest dym...i dokladnie znam to uczucie po prostu kiedy widze ktoregos to mam taka akcje jak Ty wszystko sie we mnie buzuje skok adrenaliny kiedys troche strachu dzis jus ztylko jedna mysl..."No podejdz tu s****ysynu"...mysle ze kazdy kto ma testosteron i do tego jeszcze stymuluje go treningiem silowym ma takie akcje...Pozdro

Zmieniony przez - 3nYY w dniu 2004-08-18 15:38:56

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

senność

Następny temat

Macie na to jakis sposób??

WHEY premium