SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadmiarne pocenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Borykam sie z problemem nadmiernego pocenie sie twarzy jesli nie ma przewiewu powietrza albo Po prostu stoję albo cos robię jak jest temp na + to normalnie sie leje ze mnie mial ktos podobny problem albo mial jalis preparat ew do jakiego lekaza mam sie wybrać dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też się nad tym zastanawiałem. Może jakiś organ jest słabszy np. nerki? Ogólnie to żadnych dolegliwości tego typu nie mam. Osoby z rodziny, które mocno się pocą są zdrowe. Jak pot nie jest strasznie śmierdzący to nie wskazuje bezpośrednio na poważną chorobę. Taki przynajmniej jest mój stan wiedzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Bardzo możliwe, że uwarunkowania genetyczne. Dzieje się to od jakiegoś czasu, czy raczej nieprzerwanie od kiedyś tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1292
Reklamują teraz pełno środków na pocenie, idź do apteki napewno coś pomoże.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Mam wrazanie ze z wiekiem sie nasililo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6970
A ile lat powiedz masz. Mi natomiast na odwrót. Mam 17 lat niecałe i mi z wiekiem powoli przechodzi. Ale miałem kiedyś to co ty :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 112 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1048
Dezodorant z apteki na pocenie, 2/3 x w tyg używasz i problem znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
dezodorant na twarz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
22 lata mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69
Ja na twoim miejscu wybrałbym się do endokrynologa, pewnie zleci Ci badania hormonów i tarczycy, bo to może być przyczyna. Ktoś w rodzinie nie chorował wcześniej na tarczycę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w rodzinie genetycznie wszyscy się pocą na twarzy. Wszyscy ok, a ja mokry. Przy stresie jeszcze bardziej. Teraz z wiekiem albo nie zwracam uwagi, albo mniej się pocę.

regenerator3
albo mial jalis preparat ew do jakiego lekaza mam sie wybrać


Co do preparatów to z desperacji smarowałem się antidralem i wszystkie preparaty oparte na tym chlorkiem glinu są skuteczne. Mają jednak potworną wadę. Po wysmarowaniu swędzi i kłuje. Raz dostałem czerwonych plam, ale to był wyjątek i po umyciu przeszło. Trudno mi powiedzieć czy to polecam, ale w skrajnych sytuacjach pomaga i niweluje problem. Na początku trzeba używać codziennie, a po kilku dniach coraz rzadziej. Jakiś czas używałem i nawet nie wiem, czy po tym nie uspokoiło się na stałe.


Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2016-06-20 13:24:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76
Ajesli okazalo by się że to pocenie jest genetyczne da sie cos z tym zrobić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nakładanie kosmetyków na skórę głowy

Następny temat

Ból mięśnia barku

WHEY premium