SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadcisnienie a sterydy, kto z was ma i koksuje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, szukam osób które mają nadcisnienie pierwotne, i biorą sterydy lub nawet nie ale ćwiczą siłowo,ja mam nadcisnienie pierwotne czyli samoistne , i przymierzam sie do cyklu, cisnienie mam rzedu 150 na 90, moja dr. jak to lekarz zabrania mi ćwiczyć siłowo itp, olac ją, narazie biore beta blokery, ale zle mi sie po nich ćwiczy slaby jakis taki jestem, jakie leki na nadcisninie nie wplywaja negatywnie na trening, znacie może jakies? wtedy jej powiem nazwe i niech mi przepisze cos co nie koliduje ze sportem, kto z was ma nadcisnienie i jakie leki bierzecie?dokladne nazwy prosze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ja mam naturalnie za niskie ciśnienie

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-09-02 13:48:53

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 721 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6800
i niestety trzeba je podnosic raz na jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
145(140) - 90(85)
Bisocard - betabloker
nie biore sterydow poki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
e0r, ja tak samo, w standardzie zawsze 110 na 50 , także czasem nalezy je podnieść.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
nie no wlasnie to biore i zle mi sie cwiczy za slaby jestem po tym, a co sadzisz o ACE inhibitor konwertazy antogestyny ?gdzies zreszta pisalo ze beta blokery nie nadaja sie do dlugiego stosowania bo tam cos zaburzaja ,powoduja impotencje itp ,saidy sa po nich, ja mam wlasnie
a cisnienie to masz od koksów czy pierwotne? czy zle ci sie cwiczylo zanim zaczales brac leki z nadcisnieniemm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1358 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13454
Moja lekarka powiedziala ze bisokard jest lekkim lekiem bez wiekszych sajdow. Co do cwiczenia, to nie odczuwam wiekszej roznicy fizycznie, to jest raczej kwestia psychiki, powniewaz majac wysokie cisnienie jestes bardziej pobudzony i jest wowczas inne nastawienie do trenowania (nadcisnienieowcy chodzą na pelnej ****ie zazwyczaj .
Nadcisnienie mam ponoc pierwotne.
Co do koksow to niech sie wypowiedza eksperci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
Beta-blokery wywołują najwięcej działań niepożądanych spośród wszystkich typów leków przeciwnadciśnieniowych. Stosowanie ich może niekiedy spowodować nadmierne zwolnienie rytmu serca. Łatwo tego uniknąć, gdy dawkę leku zwiększa się stopniowo. Powinieneś poinformować swego lekarza, jeśli Twoje tętno wynosi poniżej 50 uderzeń na minutę. Możesz je wyczuć nieco powyżej nadgarstka od strony kciuka, lekko uciskając to miejsce palcami drugiej dłoni.

Najbardziej uciążliwe w przypadku stosowania beta-blokerów może być osłabienie i zmniejszenie zdolności do wysiłku. Mogą też wystąpić zaburzenia snu i zmniejszenie potencji u mężczyzn, podwyższenie poziomu cholesterolu i cukru we krwi. Jeśli chorujesz na cukrzycę lub masz problemy z cholesterolem, lekarz - o ile przepisze Ci lek z tej grupy - będzie szczególnie uważnie obserwował jego działanie. Jeśli zauważy niepożądane efekty, zmieni leczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
a z tym pobudzeniem to prawda, u mnie na poczatku diagnozowali nerwice, bo chodzilem tak wk.., pobudzony, faktycznie na treningu mnie roznosilo , ale to nie jeste dobre, spac nie mozna, leb boli, ciazko sie oddycha, ma sie ochote kazdemu w.. prawie jak na koksie, wiec zastanawiam co by bylo gdyny cisnieniowiec wzial np omke z metka?
p.s. podobno w nadcisnieniu da rade wieksze ciezary dzwigac??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Tak, a pozniej samemu robi sie za ciezar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
ja rowniez mam wrodzone cisnienie i tak samo jak ty mam zabronione cwiczyc ale lekow mi nie przepisano bo mam dopiero 16 lat... a cwiczyc cwicze wy***ane mam na doktora

Familly Mafiozas...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dłuzszy mostek?

Następny temat

co wybrac ??

WHEY premium