SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Na ile wystarcza 400g Glutaminy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Pomyliłem sie troszki 93 pln za puszke. Folii nie ma w tym momencie ale jest ok 3 pln tańsza więc wyjdzie jakieś 90 zł Mi się ostatnio udało wyrwać za 70 pln :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
A co sadzicie o tym BCAA z tauryna Trecka ??
Bo chodzilo mi o to BCAA - bralbym tylko w dni treningowe - wiec wyszlo by mi male opakowanie na ponad miesiac

NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Jeśli w jakikolwiek sposób ci pomogłem to niewachaj się i daj mi SoGacza ---> o tam kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
nie wazne ile kosztuja...ale nie ulega watpliwosci ze 3g to mala dawka...nie chce sie juz rozwodzic nad wyzszoascia jednego produktu nad drugim..bo oba maja swoje zalety..i sa bardzo dobre...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Piszą że bcaa starczyłoby ci na 2 miesiące założyłem że trenujesz jakieś 4 razy w tygodniu. W takim wypadku mógłbyś brać nawet 6 kaps. przed treningiem 4x6=24x4tyg.=96 wiec opakowanie starczyłoby ci na 2 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
wyzej pisales o dawkowaniu 3 tab..dlatego tak mowie...ale zakladajac ze stosujemu wylacznie jako antykatabolik po treningu, wezmy 6g gluty co przy 400g daje prawie 4 miesiace....

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
I tym ostatnim wyliczeniem mnie przekonałeś. Tak na marginesie szkoda że suple tyle kosztują, że człowiek musi dobrze przeliczyć co się bardziej opłaci często trzeba rezygnować z jednych supli na rzecz drugich. Fajnie byłoby kupować takie i tyle ile się zechce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264



Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Ostanio Megabol miał promocję gluty za 50% ceny. Nie powiem... skorzystałem na zapas

Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamowienia na 1fast400

Następny temat

jaki termin waznosci odzywki bialkowej

WHEY premium