SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NPP leczniczo na ścięgna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4836

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

34

Waga

72

Wzrost

176

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

104

Obwód uda

58

Obwód talii

84

Staż na siłowni

4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

150g,350g,80g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

FBW

Cel cyklu

Leczniczo na ścięgna

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

0

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1694

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

90kg,140kg,120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poka ten artykuł, z którego to on roku? Wiesz ile osób tu na forumi wali solidne dawki DD i jak stawy bolały tak bolą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Jutro go wkleje jak kompa włącze - to znalazłem kiedyś na innym forum przetłumaczone z angielskiego. Jak na mnie to podziałało co tam było napisane. Sam miałem tzw. Łokieć tenisisty - czyli zapalenie nie żadne uszkodzenie i mi samo npp pomogło nawet bez testa - to nie DD żeby od razu blokowało jakoś strasznie, z resztą na różnych ludzi te same środki mogą mieć mniejszy lub większy wpływ. Oczywiście takie pierdoły jak flexity i inne leciały


Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2015-08-25 21:36:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
I żeby nie było, ja nie mówię że npp czy DD to jakiś święty graal na stawy ale przy jakichś lekkich stanach może pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
sharkyy co brałeś na odblok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
a miche mam taką średnią staram sie dostarczac jakies 150-200g białka jem 5 posiłków dziennie zadnego alko ani innych używek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
wncy czy brane mety ma naprawde sens



Nawet na ulotce , metki jelfy pisało że stosuje okresach rekonwalescencji, po oparzeniach, złamaniach, nawet lekarz mi przy urazie ścięgien po cichu powiedział lata temu że sobie metkę w okresie braku jelfy już w aptekach załatwić i brać 5-10 mg.

Ma to uzasadniony sens, ponieważ chodzi jeszcze o lepsze wchłanianie.
Tu masz link z opisem ulotki medycznej przeczytaj wyciągnij wnioski

http://leki-informacje.pl/jamnik/img/galeriaplikow/3/metanabol_pil.pdf
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31324
Siema, tak jak wczoraj pisałem wklejam link do tematu - nawet to było na SFD :)., trochę stare ale może aktualne...
https://www.sfd.pl/Sam_testosteron_]_duże_ryzyko_kontuzji_art_-t171480.html,
co do odbloku to chyba było 2 listki cloma i 3 listki nolvy, albo sam clom już nie pamiętam dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Decyzje już podjąłeś tak że rób jak uważasz,tylko taka mała sugestia do odbloku dodałbym jednak hcg po nandrolonie, przynajmniej 5000j w dawkach podzielonych.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mektomek
chodzi o łokieć tenisisty,na prawy miałem operacje 8 miesięcy temu a teraz lewy zaczyna mi dokuczać .Z tego co wiem deca zwiększa synteze kolagenu co przy kłopotach ze ścięgnami jest wskazane i może pomóc .Oczywiście nie mam zamiaru ćwiczyc z wielkimi ciężarami w czasie tego cyklu ,jedynie lekkie ćwiczenia plus jakaś rehabilitacja ewentualnie.



Łokieć tenisisty - przewlekłe stany zapalne przyczepów mięśni. Lekarze bardzo chętnie wysyłają na stół bo u nas nie istnieje coś takiego jak współpraca z fizjoterapeutami, ba, nie ma nawet takiego zawodu.

Wyleczyłem JEDNYM zabiegiem masażu tkanek głębokich u dobrego terapeuty manualnego. Dostałem wytyczne jak postepowac w przypadku nawrotu bólu i czasem jak pojawi się małe napięcie i lekko boli (mocny ból już nie nawraca) masuję sobie sam punkt spustowy i przechodzi.
Synteza kolagenu nijak ma się do tych dolegliwości.
Dodatkowo wszystkie powięzi to mechanizmy połączone i przyczyna może tkwić w innym miejscu - tak jak w moim przypadku.

Może jednak warto byłoby zgłębić wiedze o funkcjonowaniu układu kostno mięśniowego i starać się usunąć przyczynę zamiast maskowac objawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
sHarkYy
mi samo npp pomogło nawet bez testa - to nie DD żeby od razu blokowało jakoś strasznie



Zmieniony przez - sHarkYy w dniu 2015-08-25 21:36:24



rozbawiłeś mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio narażone na wysoką temp.

Następny temat

Hgh

WHEY premium