SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWE PRODUKTY W OFERCIE AMINOSTAR!

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
fajnie ze dbasz o dobro konsumenta i sledzisz jakosc produktów, dziwi mnie tylko to ze nie wypowiadasz sie na temat nowego bialka z activlab Muscel Up ktorego cena w hurcie wynosi 25zl bardzo tanio jak na dzisiejsza cene surowca , wszystkie firmy podniosly ceny na bialka nawet w USA a Twoja firma, bo jestes przez nia sponsorowana i dzialasz w jej imieniu, wprowadza w cenie najwyzszych cen surowca koncentratu bialkowegop najtansze bialko na rynku. zadziwiajaca sprawa! jezeli dbasz o jakosc produktów to bym proponowal robic to w kazdym dziale a nie tylko robic najazd na konkurencje. zaznaczam ze w sprawie produktu aminostar masz w 100% racje, i widac ze masz troche pojecia wiec interesowalo by mnie Twoje zdanie na temat waszego bialka, cena surowca koncentratu serwatki wacha sie za 1kg 5,80 -6 euro mozna to sprawdzic w kazdej firmie produkujacej ten surowiec to jest okolo 24zl wiec jak jest mozliwa cena muscel up 25zl w hurcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Eyelash nie rób z siebie *****a ! . Która firma Ci udostępni dane dotyczące sprzedaży i produkcji odżywek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Eyelash, dziękuję za zajęcie stanowiska.
Niemniej jednak, mam parę uwag. Po pierwsze, nie wiem, czy zauważyłeś, ale wypowiadam się w bardzo wielu działach. Nie tylko tutaj i "u siebie" jak to nazwałeś, ale także w suplementach i chociażby w koleżeńskich relacjach u TREC-a.
Po drugie - chciałam sprostować iż nie jestem sponsorowana przez firmę Activlab, a moja obecność w ich dziale jest na zasadzie współpracy a nie niewolniczego oddania. Kwestie stosowania takich a nie innych suplementów płyną tylko i wyłącznie z moich przekonań popartych wieloletnimi testami i próbami - jesli czegoś nie jestem pewna, nie biorę...jak coś lubię - biorę. Zapraszam na stronę tej firmy, gdzie możesz poczytać artykuły mojego autorstwa, kolejne są w przygotowaniu.
Nie mnie się wypowiadać o tym ile co kosztuje w hurcie / surowcu / u rolnika itp. Nie mam i nie znam się na takich danych. Jeżeli masz wątpliwości co do składu Muscle up, to napisz do producenta ze swoimi wątpliwościami. Twoje dane - nie wiem skąd pochodzą i nie przekonują mnie względem wątpliwości o których mówisz, ponieważ są róźne źródła pozyskiwania surowca.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Olimpia_P w dniu 2010-11-16 15:54:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
nie dostaniecie taniej suroca poniewaz wszystkie firmy maja taka sama cene, roznica jest taka ze mozna kupic serwatke o zawartosci 70% i wyzej no i serwatke 50% i nizej wtedy jest taniej wiec rozumiem ze taki surowiec uzywa firma activlab. Olimp i TREC zmiejszyli gramature bialek ze wzgledu ceny a to sa liderzy w sprzedazy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
To kupuj Olimp i Trec, co sie pienisz... w dodatku jakie my dostaniemy? Ja nie kupuję serwatki hurtowo, nie potrzebna mi i prpoponuje wyluzowac, bo złość urodzie szkodzi.
Napisz do producenta, to znajdziesz odpowiedź
A co do serwatki, to mozna w ogóle dac czystą i wtedy to dopiero jest tanio Ale jak sie pisze dokladnie ile białka jest na 100g to chyba jest to jasna ilość deklarowana.

Zmieniony przez - Olimpia_P w dniu 2010-11-16 21:52:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77
producent do dzisiaj nie zajal stanowiska w tej sprawie, jestes z byt inteligentna zeby pisac takie glupoty jak to co jest na etykiecie to jest w opakowaniu! wytlumaczylem juz w dziale tego syfu jak mozna zawyzyc % bialka poprzez oszustwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Dzieciaku neostrady idź lepiej posiedź na naszej klasie ... To Ci lepiej wychodzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Eyelash, jak masz możliwości i nadmiarkasy, to kup sobie chromatograf i spektrofotometr i przebadaj ile jest i czego. Ja nie mam, więc się nie wypowiadam i głowy nie daje, jednak są takie a nie inne restrykce a Activlab to nie firma - krzak by mogła sobie pozwolić na szafowanie imieniem, marką i klientami. a\Ale z chęcią jak zrobisz juz odpowiednie badania i bedziesz miał odpowiednie dowody ( nie myl dowodów z własnymi teoriami spiskowymi i kryminalnymi podejrzeniami sherlocku) to przyjrzę się im i zajme stanowisko.

Iwp3, nie irytuj się, po co? Widać,że to propokacja, słaba w dodatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a już myślałem że jakaś alternatywa do łowickiego a tu chu..
zniszczyło mnie to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
tak, to nie jest zadna alternatywa dla ostrowi czy łowickiego lub uns..wielka lipa ten suplement - bardzo zauwazalne zatajenie ilosci składnikow w 100g produktu - szukanie osob ktore nie znaja sie bardzo w temacie - żal ;/ Jak powiedzial ktos wczesniej - strzał w kolano dla firmy aminostar...Postawa Olimpii od poczatku do konca nieugieta i bdb !! ode mnei ma soga za przedstawienie prawdy o super produkcie SWEET WHEY :) pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar - Pytania

Następny temat

PRACA DLA AMINOSTAR!

WHEY premium