SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOMINACJE DO BANA 2007 SPAM POST

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 175215

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
No weekend jest a wy śpicie





Gili Gili kociaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Ja już od godziny na nogach, bo do fryzjera musiałem iść. Poszedłem, a fryzjerka - "No niestety, dzisiaj już nie ma czasu na strzyżenie", teraz to mnie wypier.. z butów. Z łaską może mnie gdzieś ostrzygą...w dupie mam takie ich akcje, że robią włosy tylko starym babom za 5 dyszek!
Tak więc dzień zacząłem z podwyższonym ciśnieniem i pulsem, a to bez brania koksów! A co do nich, to przed chwilą przeczytałem tutaj na forum, że po mecie i innych koksach w młodym wieku można urosnąć wzwyż Ciekawa teoria...a potem się dziwić piętnastolatków co biorą mete jak cuksy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
a mnie wczoraj u fryzjera o******lili na 3mm i znów jestem szczęsliwy

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Jak bym chciał na tak krótko jak 3mm to bym sie w domu ***nął i nie płacił tym przychlastom. Ja sie ścinam z góry na 2cm, a z tyłu troche krócej, tak więc musze łazić. Jakbym chodził z 3mm kłaków na łepie, to bym wyglądał jak jakiś biedny przestępca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
niektórzy to lubią

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1592 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10551
a nietkórzy niee

haters gonna hate...
lovers gonna love...
i love haters <3

Najlepsze przed Tobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
loles idz kup od ruskich maszynke za 20zl (osobiscie polecam te z hipermarketow zawsze im oddac morzesz jak sie zuzyje i dostac nowa...)

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
juz dawno mialem sobie kupic maszynke ale zawsze jak ide do jakiegos supermarkietu to zapominam

a poza tym - wspieram lokalna gospodarke

Zmieniony przez - mr wallace w dniu 2007-04-28 09:58:20

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
dobra

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
1500

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po prolo.

Następny temat

Problem wysylki soku poza PL

WHEY premium