SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NANDURABOLIN DO DCENY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
czy spotkał sie ktos z tym juz i jakie opinie

1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
znajdz mi gdzie napisałem, ze wole winko bo oxa droga

Napisałem, ze jeszcze dobrego cyklu na winku nie miałem, oxy w ogole nie brałem i sprawdze jedno i drugie i zdecyduje czy warto dokładać (a cena czasami gra dużą rolę)

Poprostu mam jakies takie wrazenie, ze w ug jesli chodzi o nandro zawartosc deklarowana a rzeczywista to niebo a ziemia. Wyrobiłem sobie tą opinie widząc jak ludzie te 8 lat temu rośli na samym nandro solo po 200mg ew, a jak rosną teraz walac 2-3 razy wieksze dawki + test do tego. I porównuje podobnych zawodników - świeżynki z saa i czesto z siłką.

Nieraz gdzie niegdzie widac opinie ludzie, którzy wyrwali z apteki polskiej nandro (cena kosmos) i przy dawkach 200-300 ew rozrywa w chvvvj.

OFC kazdy ma prawo do własnej opini, filozofii na pewne kwestie i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Wrzuć lepsze fotki- i więcej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
co tu oceniac jak wstawiasz zdjecie robione telefonem z aparatem 2mpx
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
1

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
2

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
4

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 57 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
SPOTKAŁ SIE KTOŚ JUZ Z TYM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudełko wygląda podobnie do CIDO firma NILE. Jeśli kupiłeś w Egipcie w aptece i nie spod lady jest prawdopodobieństwo że działa ale znając realia jest to środek nie opłacalny bo pewnie 50mg tego tyle co 200mg ug.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak apteczny, oryginalny to nawet nie ma co porownywac do ug. Wolałbym 100mg 100% oryginalnego farmacautycznego nandrolonu za x2 wyzsza cene niz 200mg jakiekolwiek ug.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przed chwilą narzekałeś że wolisz winko bo oxa droga

Ja osobiście wolał bym ug bo efekt będzie prawdopodobnie ten sam, cena kosmos do tego nie wiąże życia z siłownią, mam inne priorytety i tak naprawdę szkoda mi przepłacać skoro różnicy nie widać.

Ale szanuje twoje zdanie bo każdy ma prawo mieć swój punkt widzenia.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Methandienone - real czy fake?

Następny temat

Prop Atomic real czy fake

WHEY premium