SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NANDROLON D 200MG - BALKAN ---- DO OCENY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 177
WItam. Mial ktos z tym stycznosc i moze sie wypowiedziec co o tym sadzi?
ponizej zamieszczam link do fotek:

Pudlo 1
Pudlo 2
Amp. 1
Amp. 2
Amp. 3


Z gory dzieki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest OK. Wersja na Rosję. Większe pudełka i ruskie napisy na ampach i opakowaniach. Poza tym raczej bez różnic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3996 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34531
Nie dostaniesz tego w rosji w aptece.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dziwnym nie jest, bo to wersja na Ukraine, a nie na Rosje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
co ty chcesz dostac w aptece jak to balkana rusek w stodole robi to under jak kazdy inny a wy dajecie sie nabierac ze to apteka i jak z aapteke placiecie hehe ogarnijcie sie ludzie wkoncuw pl 90% towaru to podroby!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Jak nie wiesz kto i gdzie robi Balkana, to lepiej sie nie osmieszaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
co rozprowadzasz to na pl? sam sie nie osmieszaj pokarz mi w aptece jakies hurtowni gdzie balkana znajdziesz?skoro apteka to dlaczego nie w zadnym spisie tego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
kumpel stosuje tą wersję i jest bardzo zadowolony, libido w dół, ciśnienie w górę, stawy ma rozwalone po tym cacku cieszy się z wyleczonych kontuzji oczywiście kontuzje wrócą po odstawieniu - ewidentnie jest tam to co powinno - też mam ten produkt :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
ja nie mowie ze to nie dziala tylko ze apteki to nigdy nie widzialo na litewki walek
jest nie zadna apteka z tym ruskim to przenosnia byla kolego wyzej jeden hhhhhhu... czy estonia rosja ukraina litwa under ladnie zapakowany ni apteka i te gadki dla kolegow w piaskownicy zachowaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Pepe, nieuku, zajrzyj do tematu Balkana. Tam masz hurtownie, w ktorej jest to dostepne w obrocie farmaceutycznym, ale jak sie nie umie czytac, to sie pewnych informacji nigdy nie znajdzie i powiela sie glupoty przeczytane na sfd od znawcow pokroju Finaxa i jemu podobnych.

A czy to faktycznie apteka czy nie... coz nie jestem w stanie tego jednoznacznie twierdzic, Ty zreszta rowniez nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Pepe, byles kiedys dawno temu na forum? Bo twoje zdjecie z profilu przypomina mi pewnego stronga w tamtych czasach. Chyba ze to nie twoje zdjecie.

Co do tematu, nawet jak balk to nie apteka to dziala bdb (nie liczac antka, prima i tren hexa nie wiem).

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2012-02-21 12:19:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flor Medico 24x10mg (blistr) Meta i Wino

Następny temat

Susta 250mg/ pakistan/ org czy podróbka

WHEY premium