SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NANDROLON D 200MG - BALKAN ---- DO OCENY

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
czlowieku to tylko stronka zadna hurtownia dlaczego nie ma nipu regonu zebys mogl sprawdzic sobie czy taka firma istnieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
i teraz wszyscy dile beda gryzc bo ktos prawde mowi haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
dostalem dozywotniego bana kiedys za mowienie prawdy heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Poszukaj, a znajdziesz wszystko czego potrzebujesz lacznie z wpisem w bazie firm. Informacje sa wszedzie, tylko trzeba umiec ich szukac.

I zapraszam na oficjalna strone moldawskiego ministerstwa zdrowia, znjadziesz tam kilka ciekawych spisow i informacji na temat Balkana, ale ja nie bede Ci tego ulatwiac, skoro jedyne co potraficie to powielac smieszne txty "znawcow".

Wszystko to jednak nie zmienia faktu, ze tak naprawde przynajmniej u nas nikt nie jest w stanie jednoznacznie wskazac czy to co lata po PL to faktycznie apteka, chociaz jak dla mnie fakt istnienia aptecznego towaru Balkana jest niezaprzeczalny, no chyba ze ministerstwo zdrowia Moldawii samo nie wie co ma.
Szukajcie a znajdziecie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
kolego ale to co sprzedajecie moldawi nie widzialo pisalem z eto wal litewski a nie apteka wiec poluzuj tam gdzie cie cisnie oma prolo norma deka oragona ktora do dzisiaj mozna kupic 2ml to sa wasze apteki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Kolege to sobie znajdz z klatki w bloku. Ja nie wiem co Ty sprzedajesz, ale rozmowa z Toba jest jalowa, skoro jestes osoba, ktora wkleja smiesznego linka weryfikujacego panstwa unijne. Oswiecie Cie - Moldawia nie jest czlonkiem UE, tzw. member state. Wklej cos sie jeszcze to sie posmieje, ignorancie:)

Zreszta niech kazdy sobie mysli co chce, mnie to wisi. Sprzedawajcie sobie dalej swoje pmpy i british dragony, pewnie naiwniacy sie znajda. A kto wie jak dziala Balkan, bedzie wiedzial, w co inwestowac.
Dla mnie w tej chwili najwieksza bolaczka jest to, czy moja hexa Balkana to faktycznie hexa i czy w ogole dziala, i tyle.

I jedno trzeba przyznac Alinowi oraz "marketingowcom" Balkana. Zrobili takie zamieszanie, ze teraz tak naprawde nikt nie wie co jest czym i czy aby na pewno:)

PS A a propos Burneiki, to nie prowadze statystyk, w kotrym odcinku co powiedzial. Przesluchaj sobie ze 5-7 jego audycji radiowych wstecz, to sam sie przekonasz jak mowi o Balkanie. Wszystkie sa do znalezienia na jego stronie czy tam na soundcloudzie.

Zmieniony przez - Phoneme w dniu 2012-02-21 13:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
Dziwnym nie jest, bo to wersja na Ukraine, a nie na Rosje. o tym jest temat po drugie schabie nie mieszkam w bloku a sprzedaje nieruchomosci w skandynawi juz jednemu cmokowi twojego pokroju to tlumaczylem na forum pokaz mi litewska hurtownie farmakologiczna ktora to sprzedaje zwlaszcza tren po trzecie ktory apteczny produkt ma wyj**ane stronke www zamiast nr pozwolenia na obrot srodkami farmakologicznymi i ktory producent apteczny, ma jakies zj**ane kody zdrapki ! !!! idzesz do apteki i mowisz ze chcesz paczke clomu i zdrake?? konic tej bezsensownej dyskusji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Jak dla mnie to mozesz i mieszkac na Ksiezycu i tam opychac swoje pmp czy inne deserty lebku, ale malo mnie obchodzi czym sie zajmujesz dzieciaku, wiec nie musisz mi sie spowiadac i zwierzac. Widac w Skandynawii wciaz nie wiedza co to UE, wiec rozumiem Twoja frustracje.

Mozna doprowadzic konia do wodopoju, ale nie mozna go zmusic, zeby pil. Uwazaj wiec dalej swoje, nikt Ci nie zabroni.
A Balkana chyba nawet rekach nie miales, skoro nie wiesz, ze tam nie ma zadnych zdrapek. Zalosne.
Swoja droga, apteczny tren dla ludzi jak najbardziej byl i to calkiem niedaleko, bo we Francji i byl to wlasnie oryginalny Parabolan (hexa) robiony przez Negme. Czy w innych zakatkach swiata, mniej cywizlizowanych, wystepuje tren stosowany w celach leczniczych - nie mam pojecia, wiec sie nie bede wypowiadal, chociaz pewnie nie. Ale jesli Ty znasz caly asortyment swiatowych hurtowni lekow, to gratuluje i zegnam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
znajdz mi kogos kto bral jakis towar odemnie to dostaniesz moje roczne dochody haha
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flor Medico 24x10mg (blistr) Meta i Wino

Następny temat

Susta 250mg/ pakistan/ org czy podróbka

WHEY premium