SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mydocalm Forte źle się po nim czuję

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od 6 dni biorę Mydocalm Forte w dawce 3x 150 mg i nie czuję się po nim za dobrze mięśnie są zwiodczałe nie mam siły bolą mnie nogi i czuję napięcie w prawej łydce a kark i tak jest spuchnięty,może lepiej to przerwać i zacząć brać jakieś tabletki ibuprofem ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Mydocalm Forte jest lekiem działającym na centralny układ nerwowy, który wpływa na zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych. W skład leku tego wchodzi związek o nazwie tolperyzon. Substancja ta pod względem budowy przypomina lidokainę. Działanie jej polega na:

- zmniejszaniu pobudliwości neuronów,
- hamowaniu przewodzenia impulsów nerwowych,
- uwalnianiu neuroprzekaźników.

Lek ten stosuje się w sytuacji leczenia bólów mięśniowych oraz występowania stanów spastycznych mięśni poprzecznie prążkowanych. Mogą być to np. choroby neurologiczne, czy stany pooperacyjne. Występują również przypadki, które decydują o tym, że leku tego nie należy stosować. Są to, np.:

- nużliwość mięśni (miastenia),
- I trymestr ciąży,
- karmienie piersią.

Lek stosuje się w ilości 50-150 mg trzy razy dziennie lub tak, jak zalecił to lekarz. W przypadku, gdy w czasie stosowania leku odczuwamy jakieś niedogodności, zdecydowanie warto skonsultować je z lekarzem. On najlepiej będzie wiedział co robić w określonych przypadkach.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Tak czy siak musisz spytać się lekarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 670 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44728
bo to jest lek rozlużniajacy mięśnie i obolałe miejsca....mi jak lekarz zapisał to razem lekiem przeciwbólowym DICLORATIO UNO 1X150mg I MYDOCALM FORTE 2X 150mg...lekarz mi je przepisał na ból dolnego odcinka pleców...10 dni i bol znikł
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1966
Okey , a dlaczego Ci lekarz wypisal ten Mydocalm ? Po leku tego typu mozesz odczywac taki dyskomfort.
1

Mnich tybetański :)
------------------------------
"Lekarz, który leczy za darmo, nic nie jest wart."Talmud
SOG ZA PORADĘ
------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo mam naderwany mięsień mięsień obojczykowo mostkowo sutkowy albo antybiotyki które brałem na zapalenie węzła nie zadziałały i wszytko się wróciło nie jestem w stanie powiedzieć co to bo najpierw miałem zapalenia a w czasie choroby przenosiłem ciężki przedmiot i coś naderwałem w wtorek idę do laryngologa niech tam spojrzy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Wróć i zgłoś jemu ten fakt.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
komu krzykaczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Lekarzowi.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale któremu ?laryngologowi czy neurologowi ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Temu, który przepisał. Ale warto również wspomnieć drugiemu/innym o tym fakcie. Czasami inny spec coś ciekawego powie.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem raczej pewny w 90 % że to jest coś związane z węzłami i poprzednie antybiotyki nie pomogły co bardzo mnie zdziwiło bo przez całe życie jadłem ich 2
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa po chemioterapii - powiększony poziom kreatyniny

Następny temat

Antybiotyki jak to w końcu jest

WHEY premium