SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MotoGP - sezon 2015

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Pedrosa pozamiatał w kwalifikacjach resztą stawki Pierwszy wyjazd i od razu czas, do którego nikt nie był w stanie się zbliżyć. Czapki z głów także przed Marquezem, który wybronił się z pewnej gleby Rossi w ostatniej chwili uzupełnia pierwszy rząd i wyrzuca z niego Lorenzo, Jorge był pewny, że ma trzecie miejsce i kierował się do parku zamkniętego dopiero obsługa poinformowała go, żeby jednak jechał do garażu

Te wszystkie wyniki dobrze rokują przed jutrzejszym wyścigiem

#ForzaVale!


Zmieniony przez - wikt w dniu 2015-10-24 11:31:03

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pedrosa dał zarobić, bo po jego kosmicznym czasie na starcie kwalifikacji od razu zagrałem na live, że wygra qual

Zapowiadają, że jutro może znowu być loteria pogodowa, może jutro już tytuł dla Vale?
FORZA VALENTINO !!!

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No i po frytkach, Rossi ukarany trzema karnymi punktami i będzie startował w Walencji z ostatniej pozycji...czułem w moczu, że Lorenzo wygra mistrzostwo, ale nie przypuszczałem, że to odbędzie się przy "stoliku"...


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2015-10-25 10:51:14

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Poczekajmy, może być jeszcze różnie, np deszcz w Walencji bądź też inne cyrki

Kto by się spodziewał, że dziś się może coś takiego wydarzyć? Trochę Vale przesadził, ale Marquez też nie jest bez winy. Zawiodłem się trochę na nim

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Od początku nie lubiłem Marqueza i twierdziłem, że długo ta "przyjaźń" z Vale nie potrwa...obejrzyj sobie analizę tego wypadku ze SkySport - wg nich, Marquez przed upadkiem "wjechał" trochę w Vale, dlatego ta jego noga po upadku Hiszpana tak jakby "kopała" Marqueza...ehh...złamane serce kibica...


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2015-10-25 10:58:41

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pasuje do sytuacji z karą dla Vale

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Nigdy bym się nie spodziewał tego, że Marquez może kalkulowac i pomagać czy przeszkadzać któremuś z zawodników. Byłem przekonany, że po prostu będzie jechał swoje.

Trzeba się modlić o urodzajny deszcz za dwa tygodnie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Byłem zawsze negatywnie do niego nastawiony, niestety w najważniejszym momencie sezonu wyszło szydło z worka...:-/

ps. też nie dostajesz powiadomek z tego tematu? Bawię się ustawieniami dzisiaj od rana i nic się nie zmienia...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Z czyjegoś twittera


Może się uda dla Rossiego jeszcze. Ja po cichu liczę, że ktoś z Ducati pomoże (poświęci się i skosi Lorenzo ).

Rossi ma kontrakt jeszcze tylko na rok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Tak, ma kontrakt dwuletni, a więc w sezonie 2016 nadal będzie startował dla Yamahy.
Nie widzę szans na mistrzostwo dla Vale, Marquez od ostatniego wyścigu stanie się jeszcze bardziej hejtowany nie tylko przeze mnie, Rossi miał jednak rację na konferencji...smutne, ale prawdziwe.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WRC - sezon 2015

Następny temat

pływanie, kondycja, szybkość

WHEY premium