SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Monohydrat w treningu siatkówki

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Biore ta kreatyne od 1tyg,wczesniej bralem kreatyne firmy bodjaze "Naturell"(dziwna jakas byla;) robie do tego trening na wyskok(pod katem siatkowki),slyszalem ze Monohydrat dziala bardziej na sile i wytrzymalosc niz mase..u siebie zauwazylem ze miesnie nog bardzo mi sie rozbudowaly(pare dobrych cm4-5)do tego przytylem 2-3kg i nie chce zeby rosly juz wieksze..Pije duzo wody 3-5l slyszalem ze gdy skoncze brac kreatyne obwody spadna,czy to prawda?Moj cel to wyskok->sila a nie masa,myslalem zeby zrezgynowac z kreatyny ewentualnie cwiczyc gorne partie i wtedy ja zazywac,ogolnie jestem dosc nowy jesli chodzi o suplementacje i chcialbym sie dowiedziec jak powinienem postapic:)Przypomne ze moj cel to sila a nie masa(ktora rosnie),pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
monohydrat ma to do siebie ze naciaga miesnie wodą.. po cyklu troche ci zejdzie. Lepszym rozwiazaniem bylby zakup jablczanu, badz KO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
spokojnie
woda po cyklu zejdzie
jesli priorytetem jest siła to polecam jabłczan kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
n4n,proponujemy Knockout-sprawdzony i wypróbowany suplement.
Znakomite recenzje zebrał wsród reprezentacji pływaków startujących na ostatnich MŚ.

OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
nasi brali KO w Montrealu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Hm na stronie Olimpu widzialem ze KO dziala dobrze na mase i na sile:)co do Jablczanu to nie wiem,a moze skonczyc ten cykl z Monodhydratem?Zostalo 3tyg mysle ze juz samej masy to mi duzo nie dojdzie, teraz sila powinna isc:)Co do KO(chyba zbyt poczatkujacy jestem jak na to;) i Jablczanu to chyba nastepnym razem.A przerwanie nagle cyklu mono i wejscie na jablczan jest mozliwe?Dzieki,teraz jestem pewny ze ta woda spadnie a sila zostanie:)pozdrawiam

PS:Sogi za pomoc:)

Zmieniony przez - n4n w dniu 2005-08-29 16:36:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tauryna, a piłka nożna

Następny temat

Ile cykli kreatynowych do roku ?

WHEY premium