SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje problemy: kolano i kręgosłup... help...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
Witam serdecznie. Mam problemy z górną częścią pleców\kręgosłupa i kolanem. Jeżeli ktoś może mi jakoś doradzić, określić co może mi być, bądź spotkał sie z podobnymi przypadkami proszę o odpowiedź!!

1. Kolano - pół roku temu skręciłem prawe kolano. Na moje szczęście w tym całym nieszczęściu zrobiłem to delikatnie, choć skręcenie to skręcenie... Wróciłem do ćwiczeń, wszystko było ok, jednak niedawno zauważyłem, że po kucnięciu na tym kolanie około 20 sekund, nie mogę go wyprostować. Wstaje i wyprost kolana sprawia mi ból. Nie mogę nawet przez to chodzić. Ból mija po około 5 minutach. Podkreślam, że dzieje się tak gdy cały ciężar ciała spocznie w np. w kucnięciu na tym kolanie. Może to być wina złej techniki robienia przysiadów? Da się coś z tym zrobić?

2. Górna część pleców - nie wiem czy to sie tak nazywa i czy to mam ale myślę że "wyskakują mi kręgi" Opisze to: Od zawsze byłem lekko zgarbionym człowiekiem. Teraz gdy trochę pochodzę i wyprostuje się w górnej części pleców coś strzela, "wskakuje" itp. tak z 3 strzały słychać. Trochę mnie to niepokoi. Mam ten problem od dłuższego czasu...

To by było na tyle. Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano w Żorach? Cena?

Następny temat

Regeneracja chrząstek.

WHEY premium