SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja przygoda, wejdź sprawdź i oceń :D Proszę speców o hlp

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć, pewnie spora część z Was mnie kojarzy. Postanowiłem założyć nowy temat. Proszę narazie sie nie wpisaywać.
Nie chcę za bardzo przeciągać swojej historii jak to zrobiłem w poprzednim temacie(podpis), ale po krótce :
Wyszedłem z wagi 63kg, przez kolejne 2 lata ćwiczeń zrobiłem 20kg. Przez kolejne pół roku totalny zastój i nieproporcjonalne nogi więc dałem sobie trening na ostro na wolnych ciężarach z MC wiosłowaniami i przysiadami. W maju 2008r pękł mi worek oponowy w dysku l5/s1 i od tej pory cierpię na dyskopatię. O urazie dowiedziałem się dopiero w październiku 2008 czyli pół roku myślałem ze naderwałem sobie mięsien dwugłowy uda przy wpypuchaniu na suwnicy, bo tak się objawiało zwyrodnienie. No i zaczęły sie badania i wszystko ładnie pokazał rezonans. W szczycie "choroby" miałem tak poważną dysfunkcję ze stałem z reguły na jednej nodze i nie potrafiłem siedzieć! Myślałem juz o operacji jednak spróbowałem metody manualnej (naciąganie,akupunktura,tapeing, cwiczenia pogłębiające i utrzymujące lordozę lędźwiową). Delikatnie powracałem do siebie przez pół roku od stycznia tego roku do czerwca 2009 kiedy to wróciłem do spokojnych treningów bez wiosłowań,mc,wyciskań i przysiadów. Na te wakacje spadki formy były niesamowite, od września ćwiczę regularnie z głową i bez szarży i z przeświadczeniem ze to koniec poważnej "kulturystyki". Obecnie potrafię w miarę normalnie funkcjonować ale siad porsty nie jest łatwym wyzwaniem, muszę sie zawsze trochę rozciągnąć. Mam również niestabilne kręgi.


Ogólnie przygoda z siłownią trwa juz blisko 4 lata. Temat założyłem również z myślą o tym aby mieć możliwość porozmawiać z kimś pokroju Bodyline, Marcin_olb.
Jeśli zaglądniecie w temat to proszę powiedzieć czy jesteście gotowi odpowiedzieć na sporo moich pytań, szczególnie dot. odzywiania i treningu np poprzez maila.


Jeśli chodzi o jedzenie to jest to juz dla mnie schiza co mnie męczy. Chce mi sie cwiczyć ale jedzenie to katorga :D Moze jak sie temat lekko rozwinie to cos napiszę

Staż 4 lata z urazem
Waga : 85kg -> ruszyło 2kg po 2 letniej stagnacji
Wzrost : 184cm
Wiek : 21l
Ręka : 41cm
Przedramię : 34cm
Klatka : 112cm
Pas : 81cm
Nogi przeciętnego dajmy na to szachisty. Nie widziały przysiadu od 1,5 roku. Gdy nauczyłem się prostować nogę w kolanie to zacząłem je ćwiczyć w ten sposób : na 4'ki prostowanie nóg siedząc, na 2'ki uginanie nóg leżąc przodem i to tyle bo więcej nie mogę, Łydka ćwiczona w miarę normlanie ale porgres od 2 lat zanikł. W tym miesjcu potrzebuję poważnej pomocy bo nogi odbiegają od góry.
Czytałem w MD o syzyfkach, których nigdy nie próbowałem, moze to alternatywa dla przysiadów.
Ale Jesli chodzi o trening nóg to potrzebuję totalnej pomocy speca :) jak ułożyc trening. Ale tu właśnie chciałbym pogadać na priv.
W udzie nie ma 60cm, w łydce nie ma 40!! brakuje po 1,5 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Plec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


bic tyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to są fotki obecne
Side chest :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


bic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


zapałki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


MM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Traz fotki z innych okresów
Początek

Zmieniony przez - Miedzik w dniu 2009-11-30 22:47:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


pocz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki

Następny temat

CYBORG zdjecia do oceny

WHEY premium