SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moderatorzy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Racja FairDo - o to chodzi

ale ten dział niestety jakiś czas temu stracał swojego "ducha", swój charakter

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fairdo to portale zagraniczen a masz na myłsi angielskie to sa nudne jak flaki z olejem jak zycie tam, gdzie wszytko masz jak na tacy i ludzi jak i również istytucje robia kupe roboty za ciebie a ty trecisz resztki rozumu Polak, nie twierdze ze tak jest u Ciebie.
Jezli panowie pijecie do mnie to taki ma styl lubie i cenie, a gdyby mnie tu zabrakło to na pewno byście tesknili.
Lepiej jestjak jest troche humoru,srkazmu,złośliwości lekkiej uszczypliwości niż tłuste ochydne ifnfo bez emocji,podniecenia,docenien i czego dusze ludzka jeszcze posiada.
Ludzie schowani za klawiaturą w ciepłych papuciach, w okularcha z biodrami równymi barkom, sa mocni na tym formu poprzez swoje wypowiedzi, a jk widzą na pomostach gwiazdy tego sportu to chowają sie gdzies w tłumie piszcząc i jak małe myszki, bo ich nie widać, bo cien gwiazd, ktore opisują dobrze i źle z ktorych sie wyśmiewają lub dokuczaj obrońcom, fanom zasłania ich i sa tacy maluści i zaściankowi tacy niewinni, a gdy dopadaja do kompa to istny rekordzista świata.
Pozdrawiam wszytkich swoich oponentów i życze troche mniej napompowanych bufonowych ,komuterów i spojrzenia w lustro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ja mam okulary, a co ?
w jakiej kategorii startujesz niunio1, o wielki, może sie kiedyś ustawimy na jakiś mecz co ?
jakbyś się czuł, gdyby jakiś okularnik złoiłby Ci dupsko na pomoście, co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a barki też masz równe z biodrami czyli kwadrat, a i o cieplych kapciach zapomniałeś!Jak przysiadasz to masz okulary czy spadaj ci ja ciagniesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak widze solidarnośc jajników Legnickich, a do bitki na jednego to też razem chodzicie?
Na pewno osobno uciekacie jak was goni ktos wiekszy myszy komuterowe!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
waga 68 kg, wzrost 173 cm, mam tyle w klacie co w pasie, ciepłych papuciów ni mom, ale denka od butelek chronią gały przed wyskoczeniem, i przy siadach i ciągach hej !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak tu kłucic sie z rozbrająjącym daroo,ha ha!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ja i BYK to różnica pokoleń, więc razem nie chodzimy tłuc dzieciaki, lecz osobno; jeśli o mnie rozchodzi, to wybieram ofiary nieprzekraczające wiekowo 12 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
ale pojedynek na pomoście to dobry pomysł, na pocz. września robimy w legnicy zawody w ciągach, może przyjedziecie ze wschodu? szkoda, że macie daleko. Z tym, że ja pewnie (jako najsłabszy z drużyny) znowu będe obsługiwał mikrofon (
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to nie daj sie wrobić,ale chyba przy mikrofonie sobie radzisz najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test

Następny temat

test

WHEY premium