SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Kartuz w WL-24.10.2009

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Ciekawe co na to związek?Czy wysle swych sedziow?Skoro "kalendarz"to i mozliwosc kontroli jak w Rykach......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Jak zawody są wpisane w kalendarz PZKFiTS to jak mogą stratować zawodnicy niezrzeszeni? ale czy regulamin zawodów jest podpisany przez prezesa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
to otwarte zawody zawodnicy nie zrzeszeni moga stratowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Daro jeszcze pytanie ode mnie ....A ja mogę u ciebie wystartowac????????????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
dam ci znac jeszcze bo czekam na decyzje ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Przyjeżdża kontrola i chce zabrać do badania ,,niezrzeszonego,,.a on mówi pocałujcie mnie w d... i tyle.he,he

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2009-09-28 00:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2122
Panowie możliwości są tylko dwie .Jeśli impreza jest zgłoszona to startować moga w niej tylko zrzeszeni w IPF też z zagranicy a licencje mają opłacone w swoich związkach.Aci którzy nie mają licencji a chcą wystartować muszą się podpiąć do jakiegoś klubu i opłacić licencje bo na pewno będzie jakiś gość ze związku jako obserwator prezesa.Jstnieje oczywiste ryzyko klubu robiącego taki ges i wiemy o czym mowa ale w praktyce ewentualne konsekwencje ponosi sam zawodnik.Drugie wyjście to olać związek i zastosować wolna amerykanke.Ale jeśli organizatorzy pragną zwiększyć rangie zawodów to drugiego nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
moga wystrtowac jako promocje kartuz w naszeym klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
watpie ze pszyjada bo nie ma zadnych puzniej zawodow o radze miedzynarodowej jak w rykach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Dajcie regulamin zatwierdzony to może przyjedziemy.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademickie Mistrzostwa Śląska w TS-GLIWICE 28.11.2009

Następny temat

4 medale dla Polski na XXXI MŚ w Armwrestlingu Włochy 2009

WHEY premium