SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Europy Mężczyzn i Par w Maastricht 15-16.05.2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 329 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11013
no i ogromne gratulacje dla Papaja...w końcu debiutant tegoroczny:)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
a jednak moje typowania sie sprawdzily no moze Andrzeja Kolodziejczyka nie trafilem szkoda ze nie byl 2 ale i tak wazne ze podium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3175
brawo dla chlopakow. naprawde w tym roku pieknie spisala nam sie reprezentacja!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
Papaj rewelka , kilka tygodni wstecz zadebiutował , a juz jest mistrzem polski i wicemistrzem europy , pare lat treningu kulturystycznego i mysle ze bedziemy mieli mistrza :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
STEFAN HAVLIK absolutnym mistrzem europy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Dobre wyniki:) Szkoda, ze Brus bardziej nie mogl powalczyc. Chcialoby sie tez co najmniej srebra Kolodzieja, ale i tak jest super:) Generalnie mozna sie tego bylo spodziewac:)Aha, i niech mi znowu ktos napisze, ze brak kaltki to zaden problem, bo super przygotowanie moze to nadrobic! Taaaaaaaa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od***cie się już od Michała.
robi co lubi i wbił się w nisze która niestety nastała w ciężkiej.
zazdrościsz mu srebra i armowej wycieczki do Holandii to wyjdz za rok na mp,o******* gościa na scenie i przywiez medal z europy
bez urazy proszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Przeciez miejsce Karmowskiego to nie jest wynik braku klatki, jezeli to masz na mysli. Miejsce byloby prawdopodobnie to samo nawet gdyby mial te przyczepy idealne. Nie jest po prostu jeszcze gotowy na rywalizacje miedzynarodowa od strony masy miesniowej, ktora musi znacznie zwiekszyc jak na swoj wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Phoneme brak klatki to nie problem!!! ale chyba zeby pojechac na mistrzostwa europy hehehe...teraz czekajmy zeby pojechal na mistrzostwa swiata ...przeciez nabral doswiadczenia na mistrzostwach europy!!! wiec juz jest gosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Scr, to przeciez oczywiste, ze nie jest to jedyny powod, ale nie wierze, ze nie mial wplywu na ocene sedziow.

Justine, mam w d.... srebrny medal, bo nie jestem zawodowym kulturysta i o niego nie walcze, mam w d... darmowa Holandie, bo stac mnie, zeby za swoje jechac na wycieczke do Afryki, a do tego mam wlasne zdanie, ktore moge wyrazac. Jesli nie masz innych argumentow niz wyimaginowana "zazdrosc", to zamilcz. Sedziowie pewnie tez mu zazdroscili i dlatego nie dali mu 1 miejsca. Ot, logika sie klania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Karmowski - V-ce MP

Następny temat

Witam w dziale!

WHEY premium