SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata Rosja 2018

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25998

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sory, źle mi się napisało. Za późno już, czas spać i odstawić alko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
LiptonS
Szwecja przecież grała z Szwajcarią i wygrali po samobójczym golu.

Zacnie to wygląda, ktoś już zna faworyta ?





Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-07-03 23:17:54



ja tam zostaję przy początkowym swoim typie-francuzi.

A co do ostatnich meczy. Szwecji nie oglądałem,lekko się zdziwiłem że to oni awansowali,bardziej byłem skłonny na Szwajcarów postawić...to że Szwecja tak daleko zaszła to dla mnie taka sama niespodzianka jak awans Rosji do tego etapu rozgrywek.
Za to wczorajszy mecz Kolumbii z Anglią całkiem fajny. Kolumbijczycy zaczęli mnie denerować w trakcie meczu swoimi wiecznymi pretensjami,kłótniami z sędzią, udawaniem a'la Neymar. Może nie będe się cieszył że odpadli,bo raz ze cholera wie czy zaraz kogoś tam nie zastrzelą , to lekko j**nięty kraj, a dwa ze kibice kolumbijscy dość liczni byli i fajną amtosferę robili na trybunach.
W ćwierćfinałach w każdym razie są drużyny po których nie spodziewałbym sie ze znajdą się tak daleko.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja na zwycięzce mistrzostw obstawiam zwycięzce Belgia-Brazylia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Agares25
Dla mnie czarnym koniem tych mistrzostw jest Belgia i myślę, że jeszcze nas zaskoczą. Mają duży potencjał w ataku.

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-01 22:03:59


Stawiam na Belgię w meczu z Francją i myślę, że wygrają te mistrzostwa. Bramkarza mają niesamowicie dobrego. Uratował Belgów w końcówce, a pod koniec meczu z Japonią, dobrze rozegrał na kontrę i wygrali.

Szkoda tylko, że w drugiej połowie meczu Belgia nie istniała. Zupełnie nie było żadnych akcji. Lukaku sporo kontr zmarnował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Belgi dopisało szczęście, Brazylia do domu, szkoda, bo liczyłem na 30min ekstra meczu.

Na obecną chwilę Francja jest moim faworytem.



Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-07-06 21:59:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Biedaczek Fernandinho.Poprzedni mundial został uznany jednego z głownych winowajców blamażu z Niemcami.Teraz to samo.Samobój i zrzucanie winny ze bedąc tak doświadczonym zawodnikiem,nie majac zółtej kartki nie sfaulował Lukaku,dzieki czemu akcja po której KdB strzelił by została skasowana.

W troche niezręcznej sytuacji jest Henry.Jak Belgia strzeliła,to tak troche słabo by było ,jak by sie cieszył i vice versa

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nareszcie Szwedzi odpadli. Dla mnie straszne lebiegi. W ostatnim wygranym meczu przefarciło im się, że Szwed strzelając odbił piłkę od obrońcy i dzięki temu był gol i awansowali do ćwierćfinału. Myślałem, że po strzeleniu im gola przez Maguire zaczną bardziej cisnąć i tak nieźle, że aż tak daleko zaszli w tym turnieju.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-07 20:39:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270731
To fakt. Obok Ruskich chyba największe pozytywne zaskoczenie.
Belgowie fajnie że weszli dalej. W meczu z Brazylią obstawialen remis, ale cieszy mnie że im wyszło. Mecz z Francuzami to chyba taki przedwczesny finał patrząc na potencjał ekip które zostały.
Chorwatów ogląda teraz z Ruskimi i powiem szczerze że jestem zdziwiony że Chorwaci tego nie wygrywają.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Piękny mecz i piękna walka Rosji, nasi kopacze powinni się od nich uczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadza się. Mimo, że Rosja ma trochę słabszych technicznie piłkarzy (w reprezentacji Chorwacji sporo jest świetnych piłkarzy w topowych europejskich klubach) to jednak ze statystyk wynika, że rosyjscy piłkarze pracowali najciężej. Najwięcej biegali na tych mistrzostwach i tak wywalczyli historyczny awans do ćwierćfinału (licząc od czasów kiedy występowali jako Rosja, a nie ZSRR), a trener też całkiem spoko. Wygrali w dodatku z Hiszpanami. Pokazali niezły charakter. Wygrali Chorwaci w sumie dobrze, bo jednak mieli więcej sytuacji.

W sumie nie wiem co sądzić o Chorwacji. Z jednej strony średnie mecze z Danią i Islandią, z drugiej bardzo dobry mecz z Argentyną czy z Nigerią. Dla mnie jednak delikatnymi faworytami w następnych meczach Belgia i Anglia.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-07 23:03:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polska - Urugwaj 10.11.17 , Polska - Meksyk 13.11.17

Następny temat

Jakie treningi i dietę stosować do nożnej?

WHEY premium