SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirko Filipovic vs Antonio Nogueira

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 395 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26233
no ale przecież Sapp to nie Mirco...

To ja zabiłem Laurę Palmer...

To ja zabiłem Laurę Palmer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sapp sam sprowadził się do parteru, kondycja tak mu siadła, że nie miał już siły na obronę w parterze. Ten armbar, Mino założył mu bez problemu, ale tylko dlatego że Bobik już prawie się nie bronił.

Natomiast sama walka Mirko vs Nog, będzie trwała max 1 rundę. Albo CroCop na samym początku postara się o KO, albo Mino go obali, i w ciągu kilku minut rozpracuje w parterze. Wątpię, aby doszło do decyzji, po prostu ci zawodnicy, nie mogą bawić się w zabawę "na punkty" gdyż dla jednego z nich, może to oznaczać zbyt wiele = walka o tytuł z Fedorem i dalsza kariera w Pride. Dlatego postawią wszystko na jedną kartę, a myślę że Nog może zaskoczyć i pobawi się w chwilową wymianę w stójce, przyjmując taktykę Mirka z walki z Herringiem, tylko że teraz to on będzie unikał ataków Cro Copa. Filipovic obecnie najlepiej stosuje taktykę brawl & sprawl i przy byle okazji, taki sprytny koleś jak Nog nie będzie próbował obaleń.
Nie mam jednak 100% faworyta, niech wygra lepszy.

http://www.mma.sfd.pl/

"Easy , i got balls of steel" - Gilbert Yvel after fight with Vanderlei Silva (PrIde 11)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 551 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2705
"no ale przecież Sapp to nie Mirco..."

hehehe, wiedziałem, że ktoś to powie, no ale rzeczywiście Sapp to nie Mirco tylko Bob

if you're ready to die, you're ready to live - Rickson Gracie

You only see what
your eyes want to see
How can life be what you want it to be
You're frozen....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mimo wszystko obstawiam KO Mirco,jest to zdecydowanie lepszy fighter,wszechstronny,Mirko by KO.

"Ludzie przeciwko ludziom to wszystko dziala jakby na zlosc,sami sobie zyciu burzą przez glupote i zazdrość,ktos już mówil o tym dawno jakby sumienia głos,wiesz co?-To ludzie ludziom zgotowali ten los..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 532 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10696
Mirko bardziej "wszechstronny" od Minotauro
Pora na lekcje jezyka polskiego
Wszechstronny - rozwijający działalność w rozległym zakresie, uwzględniający wszystkie czynniki, aspekty czegoś.
*definicja wg. słownika języka polskiego PWN
Wiec jesli chodzi o MMA to Mirko napewno NIE jest bardziej wszechstronny od Minotauro.

Poruszone zostaly umiejetnosci obrony Cro Copa przed takedownem i jak juz pisalem nie mozemy stwierdzic jak dobre one na prawde sa poniewaz Filipovic wrecz z dnia na dzien rosnie w sile. A powolywanie na przyklad jego starych walk jest bez znaczenia bo nawet Takadzie udalo sie go obalic [naprawde !!].

Zgodze sie z Detonate, ze walka na pewno nie bedzie sie ciagnac rundami - albo ktos szybko poleci na deski, albo ktos szybko odklepie.

Swoja droga zaluje ze nie zobacze Fedora w akcji jak leje Chorwata i premiera mojego HL Braci Emelianenko znow sie przesunie.

Bas Rutten said...
You can buy muscles but you can't buy COJONES !!
Mr. Grimy

http://www.mma.sfd.pl/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
ech...Lubie Mirko i lubie Mino a tu sie bic beda bedzie wypasik walka.Nie podejme sie typowania wyniku.Najlepiej jak bedzie remis

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
moim zdaniem ten kark cro cop wygra ,a nawet jesli nie to bedzie mino ciezko

czyżyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja tam typuję tradycyjnie: Mirko przez K.O. W Pridzie nie było jeszcze tej klasy uderzacza. O wiele gorszy Igor ile walk wygrał przez K.O. A poza tym to Mino jeszcze z dobrym uderzaczem chyba nie walczył, nie licząc może Schilta, ale on nie ma takiego ******lnięcia jak Chorwat.

You are not a Warrior, You are a Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
jak ten kark przypier*** high kicka albo low to jest to taka sila ze jo nie moga ,bedzie ciekawie.

czyżyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 000 000 $ na Mirka... Szanuję obu, są zaj.biści w tym co robią, Mirek stójka, Mino parter, ale myślę że zanim Mino pomyśli żeby sprowadzić Mirka do parteru zobaczy tunel a na jego koncu światełko

I najlepszy trafi na lepszego !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium Estokada z Guro Dariuszem Cieszyńskim w Łodzi

Następny temat

Presja WBC na Tysona...

WHEY premium