SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miostatyna a e fajki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Musisz po prostu przyłożyć sie do podciągania. 5 x 100 w martwym to mały wynik a więc kiepskie podciąganie nie jest czymś niezwykłym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
DoLoR
I jeszcze takie pytanie, to sie chyba nie rozni jak one sa w tabletkach czy w prochu nie? Bo tabletki bylyby bardziej optymalne dla mnie niz nosic ze soba pudelko kreatyny bo nie mam gdzie tego proszku schowac. 1g na 10kg masy ciala dwa razy dziennie nie?


Obojętne.

5g w dni wolne i 10g w dni treningu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Dla mnie duzy, zaczynalem od 35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
I mam 16lat, dorosli sa z automatu silniejsi przez to ze sa dorosli XD jak przyjdzie dorosly endmorfik to wycisnie na klate np 80 na pare powtorzen a tez endomorfik na tyle samo powtorzen tylko 15/16 lat to wycisnie 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Endo srendo, typy budowy to tylko sugestia, nie sugeruj sie.
Nikt nie wchodzi na silke i nie wyciska 80 z automatu. Sam musialem na to dlugo pracowac. Fakt, ze i trening byl na nic, ale to inna kwestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Dobra chłopaki, to ja dziękuję wam bardzo za poświęcony czas i podzielenie sie wiedzą i opiniami, no i chyba zamykamy temat, nie? Problem z miostatyna rozwiązany tak jakby XD dziękuję jeszcze raz, koniec tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Nie będziemy zamyklali, bo może nasuną Ci się jeszcze jakieś pytania albo ktoś bedzie chciał się podzielić wiedzą

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
Okej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 272 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1451
A jak to działa, że np rich piana wpieprzal chyba z 12 tys kcal dziennie i mial 6pak na wierzchu? To przeciez totalnie nie ma sensu (przynajmniej w oczach zwyklego nastolatka haha). 500kcal to idealny surplus do budowania chudej masy miesniowej tak? A jesli bede 1000 na surplusie, to oprocz tego ze bede robil tluszczyk, to moj org bedzie troche szybciej sie regenerowac czy coś? Czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Rich bil tyle towaru, ze na kilka osob by wystarczylo.
Zawidowcy jada na medykamentach, Tobie to calkowicie niepotrzebne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu na masę dla początkującego

Następny temat

Push pull legs do oceny

WHEY premium