SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mietek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Ja tam ostatnio wole zrec bez sylimaloru po sylimnalorze gorzej odczowam zoladek

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
niestety drogie jest ale jeśli dbasz o profilaktykę to cena nie gra roli taki już wady brania orali a po za tym sterydy=śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
nie no ja to dobrze rozumiem :)
kupie 2 x esseliv forte po 50 kapsułek.
do tego 1 x vitaral 60kaps

a po cyklu hepatil 150mg ze 3 opakowania po 40 tabletek..

dawkowanie esseliv forte to 1 tabletka do 1 tabletki mety? czyli 3 tabletki dziennie?
a witaminki na noc po 1 tabletce?

a po cyklu hepatil 3 razy dziennie po 1 tabletce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 587 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7338
dokładnie tak jak rozpisaleś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
ok wielkie dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja biorę Olimp Vita-Min Sport, a nie jakieś Vitarale... Ostatnio poszedłem do apteki i pytam właśnie o to, a typówa mnie wzięła do półki z witaminami i mi pokazuje jakieś vitarale, sritarale i mówi "to jest dobre, to mój syn bierze, jest bardzo tanie i dobre", no to ja jej mówię, że nie chcę tego, bo interesuje mnie tylko Olimp. To znalazła coś innego i mówi: "a to lekarze przepisują, to jest bardzo dobre, nie pożałuje pan". Jakaś głucha czy co? Ja jej mówię, że nie chce tego, w ogóle poszedłem stamtąd, czasami jakieś *****e pracują w sklepach... Tak samo jak byłem w UK, poszedłem do największego sklepuj z odżywkami i suplementami w Edynburgu, pytam się o Testosteron Booster, a typówa mi pokazuje Energy Booster. No to ja tłumaczę, że chodzi mi o testosteron, a nie jakieś energy drinki, a ona na to, że nigdy nie słyszała takiego słowa jak "TESTOSTERON"

hugo1991, dobrze zrozumiałem, że proponujesz mu odblok z kreatyny zamiast clomidu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
nie, jemu chodziło o podtrzymanie kreatyna ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1648
kup heparegen ok 20-30 zl na oslonke w niektorych aptekach daja bez recepty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
ta ankieta jakas troche smieszna ... waga i wzrost mój ... talia 80 , udo 55 !!!,bic 40 ... gdzie ty trzymasz te 100 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1190
te wymiary to tak na oko podałem.. nie mam tutaj przy sobie miarki i mogłem trochę zaniżyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak obniżyć wyniki badań hormonów?

Następny temat

hepatil - oslonka

WHEY premium