SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwicze jakieś pół roku i ogólnie efekty nawet widać. Ostatnio coś staneło (chodzi mi o wyciskanie na klatke) ogólnie dożucałem po 2,5 kg. Na początku było to 30 kg teraz doszłem do 50 i nie chce sie ruszyć Mam jeszcze pytanko związane z mięśniami brzucha, po jakim czasie widać efekty ? brzuch ćwicze przez te pół roku i są prawie nie zauważalne efekty...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 240 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6791
1 może stagnacja 2 musisz zrzucić z wagi by zjechać z tłuszczu, który zasłania mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Stagnacja przy 50 kg, nie róbmy sobie żartów, co do miesni brzucha co to są wg Ciebie efekty, chcesz wzmocnić gorset czy coś, a tak to nic nie wiemy o Tobie ani jak trenujesz i jak się odżywiasz
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 240 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6791
Napisałem może stagnacja, ponieważ tak naprawdę nic nie napisał oprócz tego ile podnosi ciężaru . No chyba że jesteś jasnowidzem i wiesz ile ma lat, wage czy trening, dietę i wiele innych.


Zmieniony przez - Kamilnh w dniu 2015-09-11 23:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Obstawiam chudzinę 15-16 lat

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 240 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6791
Być może, jak nie młodszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przysiady

Następny temat

eleiko

WHEY premium