SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metsubushi ninjutsu

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
Mam pytanie dotyczące ninjutsu,a więc jaki proszek wsypać do wydmuszek żeby powstało dużo gęstego dymu(oprócz popiołu).Proszę o sensowne odpowiedzi, a nie że się dużo filmów naoglądałem.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
napisz ile masz lat najpierw i nie ściemniaj.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
15

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
wysusz końskie kopyto, utrzyj na pumeksie (koniecznie czarnym).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
nie chce na nikim tego używać tylko na trening potrzeba.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
zatem: jest w szkole taki przedmiot co nazywa się chemia, i sa związki chemiczne które w reakcjach z wodą, tlenem itd wydzielają coś co nazwałeś dymem. Polecam pouczyć się chemii - rodzice będą zadowoleni że się dobrze uczysz ,a ty w końcu poznasz odpowiedź.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
niestety nie mam końskiego kopyta, morze jakiś inny pomysł.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
chodzi mi o to że nie chce cieczy tylko jakiś proszek że się dymi coś w stylu mąki.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
ucz się chemii, a jak nie zauważyłeś, to kolega z tym kopytem żartował. Kopyto jest z tego samego co twoje paznokcie, a one jakoś ( koniowi też) nie dymią w powietrzu.
Zatem szkoła i uczenie się pilne chemii. Poza tym bez znajomości chemii to dupa nie nija z ciebie będzie.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
nie chce na nikim tego używać tylko na trening potrzeba.
To jak trener chciał to do niego zadzwoń i się zapytaj jak to ma być

jakiś proszek że się dymi coś w stylu mąki.
ja bym nie powiedział że mąka się dymi...

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4437
nie chodzę na treningi bo niestety nie ma tylko jestem samouczkiem.

Z dnia na dzień coraz lepiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nos

Następny temat

Jerzy Wroński

WHEY premium