SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methanabolon Holandia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
Witam
Będzie to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość
Zakupiłem Methanabolon Holandia EU, Europe Arena Pharmaceutic
5mg/1tabl będzie to mój pierwszy cykl i mam pare pytań
1.Czy takie dawkowanie jest ok? 12221
2.Czy przy takiej ilości tab. potrzebny jest odblok?
3.Jak rozpoznać ze mam bloka?
4.Wrazie pojawienia się Gineko to czy należy przestać łykać metke i zacząć brać nolvadex, czy nadal brac metke razem z nolvadex? A jak tak to jak brac nolvadex w tym samym momencie co metke czy w jakiś innych porach.

Ostatnio przeczytałem posta właśnie o tej mecie i podobno nie da się rozpuścić tabletki w wodzie, a jak się rozpuści to znaczy ze fake. Tylko nie wiem czy chodziło że całkowicie sie rozpuści jak cukier czy tak jak w moim przypadku na dnie szklanki z wodą został bialy proszek. I jeszcze mam jedno pytanie
wydaje mi się ta paczka troche mała może jak ktos ma ja obecnie w domu to niech napisze jakie ma wymiary moja ma 7,5cm na 8 z groszem. To chyba na tyle z góry przepraszam za te brednie co napisałem :P Ale wiecie chce mieć pewność w 100%.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
1.Czy takie dawkowanie jest ok? 12221- wg mnie to nie jest cykl, lepiej jakbys zrobil 12321, wg mnie to lepiej wyglada
2.Czy przy takiej ilości tab. potrzebny jest odblok? mala ilosc koksu, nie potrzeba
3.Jak rozpoznać ze mam bloka? niskie libido, ogolnie czujesz sie przy***any, bez zycia, a nawet jak ****ek bryka to wazne tez czy pluje, bo jak ma z tym problemy to zle
4.Wrazie pojawienia się Gineko to czy należy przestać łykać metke i zacząć brać nolvadex- jak poczujesz swedzenie w okolicy sutka odrazu zarzucaj nolve, nie przerwyaj cyklu(nie trzeba jezeli w pore to wylapiesz) chociaz gino przy tej ilosci mety to bardzo male prawdopodobienstwo. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ankieta kolego, Twoje dawki są mniejsze niż lecznicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
Dzięki jeszcze tylko pozostaje sprawa czy moja metka jest fake czy nie. Sprawdzalem opakowanie ze zdjeciami na necie i niby ok tylko ta wiadomość z rozpuszczaniem się tabletki mnie zaniepokoiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak chcesz porównać swoją metę to zrób zdjęcia i wrzuć do odpowiedniego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
to ja juz sam k***a nie wiem jedni mowią że taka dawka mnie rozj***e a inni ze g**** da. Widze ze pozostaje mi obadac ta ankiete. PAmietajcie ze to bedzie mój pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://www.sfd.pl/ANKIETA_-_Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html, dawki lecznicze mety to 10-20 mg dziennie, Ty chcesz brać nawet mniej.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27
- WIEK: 22 lata

- WAGA: 75 kg

- WZROST: 176 cm

- STAŻ NA SIŁOWNI: 7 miesiecy

- TRENING: 2 dni treningu , 1 przerwy itd...

- CEL CYKLU: sila i masa

- STAN ZDROWIA: OK

- WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 4 serie ,koncze 80 kg
-martwy ciąg: 4 serie , koncze 110 kg
-przysiad: 4 serie , koncze 110 kg

PYTANIE:

Chcialbym sie poradzic apropo miesiecznego cyklu z metanabolu

(podczas cyklu Gainer i Glutamina ). Bedzie to moj pierwszy cykl

jesli chodzi o mocniejsze srodki. Na codzien kreatyna,stacki

kreatynowe
,gainery itp. Po pierwsze czy mam wystarczajacy starz ?

Czy 300 tabletek (tabletka 5 mg) bedzie wporzadku? co z odblokiem

i ginekomastia? .Prosze o rozpisanie cyklu i wszelkich innych

porad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13211
z tym stazem odwiedz dzialy wyzej. za krtoki...



Zmieniony przez - decos w dniu 2009-03-30 21:14:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 124
Witam.
Przerabiałem mete z EAP, ale jak wiadomo w*je**k jest teraz mnóstwo, wszystko jest produkowane na underach (czarnych rynkach) ;] Też miałem to na pierwszym, ale powiem tak przydłoby się coś jeszcze, meta to jeden z najbardziej toksycznych koksów. Ja na Twoim miejscu wziąłbym jeszcze coś około 10 strzałów testy najlepiej cido jeśli to pierwszy cykl ;] odbloka nie potrzebujesz raczej przy pierwszym cyklu, zresztą przy dzisiejszych koksach odblok NIC nie daję ;P i coś jeszcze dla Ciebie ważne info ;] bierz Sylimarol (osłona na wątrobę) dobrze tylko radzę.

pozdro

Żyj jak pustelnik trenuj jak maszyna...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Apteka Rosja- obwód kaliningradzki co można dostać?

Następny temat

cykl na lato ....

WHEY premium