SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
Ćwiczysz 3 miesiące. Nie masz pojęcia o treningu diecie i sterydach to nie wystarczający argument??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2815
Przez 3 miesiące nie potrafisz nawet dobrze ćwiczeń wykonywać, nie znasz w ogóle swojego organizmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
sezonowiec, na lato trzeba mieć 50 cm w łapie

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
W wieku 17 lat masz naturalnie wysoki poziom testosteronu który przy odpowiedniej diecie i treningu gwarantuje ci stały progres do 21 roku biorąc teraz koks zrobisz sobie niezły burdel w gospodarce hormonalnej kktóry po cyklu nie koniecznie wróci do stanu pierwotnego i wtedy zaczną się problemy z którymi sobie napewno nie poradzisz i będziesz żałował tego kroku, Twoje zdrowie zrobisz jak uważasz, jeśli chodzi o Twoją diete to naprawdę jest kiepska mało wartosciowego białka z jedzenia niie z prochów jedz więcej mięsa jaj ryb i dorzuć warzyw do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5404 Napisanych postów 15421 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388371
po co wy mu tlumaczycie, koles i tak metke podje, bo lato za pasem i trzeba sie nawodnic, zeby wyjsc na plaze, nie ma pojecia o treningu i zywieniu... po 3 miesiacach to ty jeszcze nie powinienes sie za monohydrat lapac, jak masz brac to tylko na wlasne ryzyko, a nic z tego dobrego nie bedzie.

sprzedaj ta mete i kup sobie kurczaka i kreatyne

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 181
ja chce przytyć o to mi najlepiej biega do lata 2 miechy a ja ważę 61kg na 180cm wzrostu dla mnie to za mało oczywiście chciałbym przytyć do 80kg ale nie dam rady nawet z metą tyle wbić przez 2 miechy wiec chociaż te 10kg a dieta i gainer mi tego nie zapewnią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 181
tak macie racje nie mam pojęcia za bardzo o tym metanabolu ale dużo czytałem o tym ale jakby co umiem poprawnie wykonywać ćwiczenia właściciel siłowni jest kulturystą zna sie na diecie itp. zastanawiam sie czy do niego nie przyjść o rade w sprawie metanabolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
to bedzie dobre rozwiazanie idz do niego i ci powie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 181
A POWIEDZCIE MI OD JAKEIGO WIEKU MAM TAK BRAC METANABOL , BO JA MAM ZAMIAR CALY CZAS CHODZIC NA SILOWNIE I JAKI STAŻ MUSZE MIEĆ ;) ?

Zmieniony przez - marek005519 w dniu 2012-04-22 12:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
pocwicz kilka lat i jak bedziesz wiedzial ze chcesz ja wziac to wezmiesz bo teraz to chcesz ja wziac bo inne znajome dzieciaki biora ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METHAXEN ANDROXEN - JAKA ODRZYWKĘ DORZUCIĆ??

Następny temat

jaki odstęp przed epi

WHEY premium