SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol, efekty prawie zerowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Witam! Jestem na drugim cyklu, biore test enan nexium 30 ml łącznie, co 4 dni 1ml (250mg) (juz test skonczylem) i stwierdziłem ze dorzuce do tego mete z nexium, gdyż nie mialem po tescie efektów jakich oczekiwałem, dawkuje ją 30 mg dziennie, czyli 3 tabletki w ciągu dnia, po 1 po posilku. Zjadłem już 70, biore do 150.
Jak to jest możliwe, ze na teściu przytyłem 7 kg, z czego mięśnia nie wiem ile z tego poszło, ale nie za dużo, a po 70 tabsach mety nic mnie nie ruszyło, ogólnie nie jestem za bardzo zadwoolony z tego cyklu, mimo to, że przytyłem, to mięśnia jakoś nie dostałem, po tescie nawet nie poszla sila, dopiero jak wziąłem mete to 5 kg do serii w martwym i plaskiej doszło, a tak to nic poza tym, meta tylko troche siły więcej, ale nawet pół kilo mi nie dała... Nic by mnie nie dziwiło, ale trzymam diete i do tego biore witaminy, ćwicze 4-5 x w tyg. Naprawdę się staram, także nei wiem co jest..

Dzisiejszy dzień np:

śniadanie -
100g płatków owsianych + 200ml jogurtu nat. + jajecznica z 3 jajek na 5 ml oliwy z oliwek + miarka białka wpc

2 posiłek
100gryżu + 150g warzyw gotowanych + 150g tuńczyka w oleju


3 posiłek
100g mięsa wołowego + 15 ml oleju + 150g warzyw gotowanych + 100g ryzu

Przedtreningowy –
100g ryżu brązowego + 100g tuńczyka

Potreningowy ]- 100g ryżu białego + 200g piersi z kurczaka + brokuły (od razu po treningu miarka carbo)

30 minut przed snem –
150gram twarogu półtłustego + 8 ml oliwy z oliwek

1. WIEK: 21
2. WAGA: 85
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata systematyczne, poprzednie to było chodzenie w kratkę
6. DIETA: 3200
-białko: 180
-węgle ok. 340
-tłuszcze około 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: rok temu solo meta 100 tabs
8. TRENING: Push pull 5x
9. CEL CYKLU- miałem zamir dobrze się zmasować tak do 90-95kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok temu około
11. POZIOM BF%: Cos w granicach 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/endo, nie mam problemów żeby przytyc
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE: -
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 135
CZYM MOŻE BYC TO SPOWODOWANE? MŁODZIAKI BEZ DIETY ŻRĄ METE I MAJĄ PO 39 W ŁAPACH, A U MNIE NIC......... W DODATKU NAPRAWDE STARAM SIE TRZYMAĆ DIETE...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I teraz jesz metę bez testa tak? i chcesz zjeść 150 tab po 3 ed, to jakoś 7tyg wyjdzie. To będzie blok za niedługo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Chce zjesc 150 łącznie, czyli zostało jeszcze 80.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Pisze z tel i nie mogę edytować. Tak, teraz bez test, troche głupio zrobiłem bo mogłem mete dać na sam początek No ale tak wyszło... Odpowidajac mi na pytanie, to czemu ta meta mnie nie ruszyła w ogole? Test w sumie tez bez szału, ale żeby meta nawet nie smyrnela ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak mówisz że po 5kg to MC i WL dodałeś, to coś "posmyrała" jednak, a skończyłeś test została sama meta to też nie licz na mega przebicie po zejściu z testosteronu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
7kg to zly wynik? A to ze poszlo wiecej w pas niz tam gdzie by sie chcialo to tylko i wylacznie wina miski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 681
Możliwe, że na teście nabrales parę kilo wody przez estro i meta nie dała już tego znanego efektu, bo więcej wody nie wciągniesz. Może pod tą wodą jest mięsień, skoro pilnie cwiczysz i dobrze jesz?
Jakbyś kiedyś zabijał estro to dopiero zobaczysz jak wygląda sytuacja naprawdę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Dzięki za odp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania podczas redukcji , bardzo dziwne , T3 Uni fejk ?

Następny temat

Mostek czy dolozyc

WHEY premium