SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta Prop Deca Bold Wino - cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Nie bardzo moge poleciec cido od poczatku bo zakupilem juz ome. Wiec polece z oma caly czas. A cido moze dorzuce do kolejnego cyklu.
Omy nigdy nie bralem wiec moga byc dobre efekty.

Zmieniony przez - Champ10 w dniu 2010-01-10 14:29:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
i jak tam efekty po ponad 2 miechach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
No calkiem calkiem. W tym tyg wchodze na propa i winko. Jak na razie jestem zadowolony.
Mam nadzieje ze po propie i winie jeszcze troszke sie bujnie i utwardzi miesien :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
mowisz ze deca odwalila robote jak nalezy>> :) ile kg jak dotad zlapales i ile obwodu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Deka ladnie dziala :):):)
Tak 7-8 kg i nie widze zebym sie zalal woda i calkiem dobrej jakosci miesien jak na omke.
Obwod troche slabo 1,5cm, a w kazdym badz razie taki naprawde dobry 1 cm. Na poczatku sie bojnelo a pozniej ustalo. Za to ostro poszlo w barki klate i plecy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Licze ze po propie jeszcze sie troszke bojnie. Wina moze byc tez to ze w drugim miesiacu nie zawsze moglem jesc tak jak powinienem i zaliczylem kilka zarwanych nocy. Ale teraz wracam juz do prawidlowego trybu :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
no to cacy przeczytaj sobie moje posty co do deki z dzialu zdjecia bo tam mnie boli najbardziej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
jaki odblok chodzi mi o hcg jakie dawki i kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 642
Wlasnie jeszcze tego nie opracowalem :p mialem zamiar sie zglosic do kogos z prosba o rozpisanie odbloku :):):) Napewno najpierw hcg a pozniej clomid.

Zmieniony przez - Champ10 w dniu 2010-03-17 13:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 855
no tak tylko jak to dokladnie trzeba przegryźć, lodzian mugłby tu pomuc ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem

Następny temat

Po cyklu metki co na podtrzymanie?

WHEY premium