SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta+Prolo+Prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1563

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 30 prolo,20 propa i 200 metki polskiej.Chcial bym abyscie mi to rozpisali.Ja myslalem tak:
1-5 meta 25mg(30)
1-9 prolo 300mg c6d
6-10 prop 50mg c2d
Mam 180cm wzrostu,80kg.Chcialbym na tym zrobic ok. 15kg masy i niewiem czy nie zamalo towaru?dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
A to ,ze chcesz zdobyć 15kg na cykl no fajnie ale pomyśl jakim jest to przeciązeniem dla Twojego organizmu...

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 598
Inko_max wez ty przestan z tymi swoimi wypowiedziami bo skoro on juz to ma kupione to bedzie to ladowal albo rozpisz mu ten cykl albo nie mow nic.Sorki za zasmiecanie ale musialem to powiedziec bo tego to obserwuje od dluzszego czasu i nigdy nic ciekawego nie napisal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
U gory masz podwieszony post post, w którym Uriel bardzo ladnie rozpisal te 3 srodki. Tak ciezko poszukac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrzylem tam!Ale chce byc pewny ze mam dobrze rozpisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
nie ma takiej mozliwosci abys zrobil na tym 15kg

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
decadeuko a mogl bys mi ropisac cykl na ok.15kg z tego co mam i moge jeszcze cos dokupic.Clomid,oslonki,bialko,gainer juz jest.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
nie ma cyklu dla ciebie na ktorym zrobisz 15kg no chyba ze polowa to bedzie woda z tluszczem, ktora ci zleci po odstawieniu koxu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a moge zrobic na tym 8-10kg dobrej masy zeby mi to nie spadlo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 645 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8460
nie tylko 7 i pół

hehe

nie pytaj o takie rzeczy bo nikt nie jest czarodziejem i niekt cie tego nie powie

to zalezy od twojej diety, treningu, srodkow (wy***ka czy nie) a przede wszytkim od uwarunkowania genetycznego

A.Maszewski: "aktualnie jestem na diecie weglowodanowo-bialkowej... czyli jem sporo weglowodanow i sporo bialek..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
Lary- idz do sklepu miesnego i popros o 1(jeden) kilogram surowego miesa.
I zadaj sobie pytanie- ile takich kawalkow twoj organizm bedzie w stanie zbudowac przez te parenascie tygodni cyklu...

Jak sie robi 2-3 kilo dobrej jakosci miesnia na cyklu to jest celujaco.
Zapomnij o 15kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA!!!!!!!!!!!!!!!!

Następny temat

pytania dotyczace winstrolu

WHEY premium