SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateo - Pogrubienie dla Kruszka

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4496

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko co dają tekie posty - Kruszek powinien być gruby, Boogie już dawno powinien być pogrubiony i nic i jedna zmiana jaką zauważyłem to taka, że mieliśmy experta w dziale - patriotpola i dostał bana za nic, a też pogrubiony powinien być.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No ba ,ze Za


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszek - ajak ZA - momo podlizywani sie dzieczynom
Seewy - juz dawno zalozylem post o pogrubienie takze Norton - niedubluj
Patriotpol - mimo ze go nielubie to zewzględu na wiedze powinien byc odbanowany

pozdrawiam

ps: a ja?????!!!!????

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja niestety rozczaruję tych którzy są za mną i przyznam rację Brutusowi i Jagnikowi, jestem tu za krótko i moja wiedza na temat treningu nie jest zbyt powalajaca, dajcie mi czas żeby się rozwinąć a wtedy będzie można mówić o wyróżnieniu dla mojej skromnej osoby. Na BOLDa zasługują sobie znacznie bardziej Seewy, Boogie i Patriotpol ich powinno się pogrubić, mi się nie śpieszy do tego.

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2002-12-20 21:08:43

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
No właśnie - nie warto nikogo uszczęśliwiać na siłę.
Mimo to zagłosowałem na tak.

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Eee tam Kruszek!!! Glupoty opowiadasz... To co ze za krotko?? A np. Jutro ci sie plyta spali i o tobie zapomna, a tak to boldem bedziesz. Nie chodzi o staz, ale o wiedze. Przeciez nie ma w regulaminie niczego takiego, ze aby "awansowac" to trzeba na forum byc 6 miesiecy albo cos.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ale ja wcale nie posiadam takiej znowu powalającej wiedzy Hehe za to dużo czasu dlatego widać mnie na forum, ale to nie znaczy że od razu mają mi takie wyróżnienie dawać

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Dyletant działu "Trening"
*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*
*Pozatym: Robię projekty katedr i domów, gram w międzynarodowych super produkcjach, anonimowo działam charytatywnie, staram się nie dopuścić do III wojny światowej, podrywam laski i uczę się czytać....
*Nie jestem rasinimistą!Ale! To jest wielkie ale!Jako członek narodowej partii szwabolistycznej wierzę że, Uberleyben, must ge schtammen, zeinreich der podstępnyś Amstrong Jones!

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ja już głosowałem chyba wiesz na co

Moderator gierów komputerowych
*Członek MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
j/w

"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kruszek jest ok, ale mysle ze ceo bardziej by zaslugiwal na pogrubienie. Takie jest moje zdanie, ceo jest czesto, duzo sie udziela.

~~~ https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/28.gif[/img] Członek Mafii SFD Członek Mafii SFD Członek Mafii SFD [img]../../buziaki/28.gif" alt="" /> ~~~
...:: No pain!! No pain!! ::...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hierarchia moderatorow???

Następny temat

Placek - kolejne zazalenie

WHEY premium