SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Master meal?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Nieglupi pomysl na przekaske w ciagu dnia.Ktos to jadl? JAkie reakcje? Dlugo na klopie siedzieliscie;)? Warte to jest wogole czegos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozeesz brac,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Ale probowales to? Ciekaw jestem czy dostane to w sklepie z odzywkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mialem pomidorowa
dla mnie zajbiste w smaku
skladowo tez wyglada niezle
napewno kupie tego troche

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
To tez se strzele:D kupiles w necie czy moze w jakims "zywym" sklepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dostalem probke jak rozdawali na forum kiedys
jak sklep ma w ofercie Activite to napewno znajdziesz i Master Meala

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
jadłem rosół i pomidorową, idzie zjeść choć jak dla mnie dużo za drogie:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
gdyby to tańsze było, stosowałbym na bank bardzo często
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1882
Taa z kasa jest myk nawet jakby ten zet jeden spuscili to juz w wiekszej skali robi roznice. Mam nadzieje ze jak wezme wieksza ilosc to mi cos opuszcza. Czyli ogolnie produkt wyprubowany i wszyscy zyja jeszcze?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
Na pewno lepiej zjesc taki posilek niz jakis shit. A wiadomo jak jest czesto ze nie ma sie czasu zjesc. Wtedy taki posilek jest idealny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
pomidorowa bardzo dobra, jem kilka tygodniowo
rosół mi osobiscie nie smakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Bulk" co wybrac?

Następny temat

Truskawkowy gainer za slodki.. ;[

WHEY premium