SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass xxl + kreatyna+ dextroza(glukoza)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Ok kolejne pytania:
Z czym co mieszac przed spozyciem i jaki musi byc odstep czasu od sniadania ?
W dni bez treningu dawke brac zawsze przed sniadaniem tak?
Jakie witaminki polecasz, cos typu vita complex tzn. takie co mozna w aptece kupic ? Ktora kreatyna lepsza olimp czy naturell ? Olimp'a kreatyna tansza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
gainer z kreatyną na wodzie, bierz pół godziny przed śniadaniem...
Naturell raczej chyba nie,
ja preferuje Olimp, Bx, Multipower i kilka innych ale nie wiem czy potrzeba wymieniać
możesz kupić zestaw witamin z apteki- znajdziesz tam kilka pozycji które będą napewno godne uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Damn bede musial wstawac wczesniej niz zwykle by brac te odzywki :C No a co z ta druga porcja? W moim przypadku jest tak, ze po szkole odrazu mam miec silownie, tylko wczesniej zamierzam zjesc u babki obiad. Kiedy wziasc ta druga porcje ? Czy gainer'a mozna mieszac z kreatyna czy odzielnie ja pic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
cały czas piszę żeby wymieszać kreatynę i gainera i po kłopocie.
przed śniadaniem i po treningu będą to pory najodpowiedniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Witam ponownie.
Mam problem, bo juz zamowilem 6 kg mass xxl + 500g kreatyne. Kolega mowi, ze kreatyne sie bierze miesiac, a pozniej przez kolejny miesiac juz nie. Jak mam brac mass xxl w tym wypadku? Moze moj kolega sie myli? Dawka jest na 2 miechy, wiec nie czy mam brac ciagle przez ten czas, czy miesiac, przerwa, miesiac ? Czekam na odpowiedz Thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bierz dwa miesiące bo miesiąc na cykl z kretki to zbyt mało, potem ze sześć tygodni przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Witam po dluzszej przerwie. Jestem na etapie, ze zakupilem juz 6 kg mass xxl i 500 g kreatyny. Dzisiaj kupilem 18 butelek pol litrowych wody, zamierzam pic codziennie po jednej, do tego jutro zakupie centrum witamin. I teraz tak, po zakupie moja starsza zaczela mi truc, ze to nie dla mnie ze bede wazyl 120 kg itd. itd. Bo dowiedziala sie od syna jej kolezanki z pracy, ktory studiuje AWF, ze to nie dla mnie tylko dla sportowcow co codziennie cwicza jak Otylia Jedrzejczak. Big rofl normalnie... Mam pytanie ile tak maxymalnie moglbym przytyc, przy trzech treningach w tygodniu na silowni, raz na akrobatyce i przez tydzien oprocz sobot i niedziel robienie brzuszkow ? Bo ciagle mnie starsza straszy, ze ostro przytyje... Potrzebna mi jest masa, ktora miedzy innymi wyrobie sobie z niej miesnie i spale podczas marcowych biegow na kondycje, ktore potrzebne mi sa do Parkour. Brat mowi, ze moge przytyc ok 10 kg, co dla mnie jest dosc nie mozliwe :s
Poza tym mam pytanie, mam mieszac kreatyne z mass xxl w wodzie, slyszalem ze ciezko to wymieszac. Nie mam shaker'a :S Ciezko jest wymieszac lyzeczka ten stuff w wodzie ? Podobno nie moze byc gródek.. Poradzcie co mam robic.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
poltora litrowych* Pomylka nie zauwazylem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska

Następny temat

KREATYNA - CZY BEDZIE DOBRA

WHEY premium